منو سایت

تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 به زودی منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، نائوکی یوشیدا، تهیه کننده فاینال فانتزی 16 اعلام کرد که در آینده ای نزدیک تریلر جدیدی از بازی فاینال فانتزی 16 منتشر خواهد شد.

فاینال فانتزی شانزدهم یکی از موردانتظارترین آثار سال های اخیر است و بسیاری از علاقه مندان به نقش آفرینی برای تجربه آن لحظه شماری می کنند. Square Enix که برای اولین بار در تاریخ سری Final Fantasy با رده سنی M (17 سال به بالا) منتشر شد، به طور انحصاری بر روی پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. در دسامبر 2021 اعلام شد که به دلیل همه گیر شدن تاج، ساخت و ساز فرآیند دشوار است و انتشار آن به تاخیر افتاده است.

اخیراً، نائوکی یوشیدا، تهیه‌کننده بازی Final Fantasy 16، طی یک پخش زنده در کراس اوور Nier Reincarnation و Final Fantasy 16 اعلام کرد که مراحل ساخت بازی رو به اتمام است. نائوکی یوشیدا همچنین گفت که تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 آماده است و در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

به گفته سازنده فاینال فانتزی شانزدهم، اسکوئر انیکس پیش از این قصد داشت این تریلر را منتشر کند، اما به دلیل عوامل مختلف با تاخیر مواجه شد. نائوکی یوشیدا گفت که اعضای تیم فاینال فانتزی 16 زمان زیادی را صرف پرداخت و رفع اشکال کردند و این اثر تقریباً کامل شده است.

فاینال فانتزی 16 فاینال فانتزی 16

Corona در ساخت Final Fantasy 16 مشکل دارد

این اظهارات سازنده فاینال فانتزی 16 با اظهارات قبلی او همخوانی دارد که در آن گفته بود مراحل ساخت این اثر در مراحل پایانی قرار دارد. نائوکی یوشیدا پیشتر گفته بود که روند ساخت بازی Final Fantasy 16 تقریباً 6 ماه عقب مانده است.

به گفته وی، با توجه به اینکه 19 کارمند اسکوئر انیکس به دلیل شیوع بیماری کووید مجبور به انجام کارهای خود در خانه هستند، مشکلات مختلف و غیرمنتظره ای در ساخت فاینال فانتزی شانزدهم به وجود آمده است. این امر باعث شد تا «نمایش بزرگ» این اثر در بهار 2022 برگزار نشود.

نظر شما در مورد انتشار تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در آینده نزدیک چیست؟ مشتاق دیدن آن و در نهایت تجربه این اثر در پلی استیشن 5 هستید؟ به نظر شما ویژگی های مختلف این اثر چقدر در جذب منتقد و مخاطب موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle