منو سایت

تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 احتمالا ماه آینده منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 احتمالا ماه آینده منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، نائوکی یوشیدا، تهیه کننده Final Fantasy 16 تایید کرده است که احتمالاً تریلر جدیدی از Final Fantasy 16 در ماه اکتبر به نمایش در خواهد آمد و به دنبال آن اطلاعاتی مانند تاریخ انتشار منتشر خواهد شد.

اوایل سال جاری، اسکوئر انیکس جزئیات جدید و مهمی در مورد Final Fantasy 16 با طرفداران به اشتراک گذاشت. در آن زمان نائوکی یوشیدا که به عنوان تهیه کننده این اثر شناخته می شود، تایید کرد که در پاییز امسال اطلاعات بیشتری از داستان و دنیای بازی جدید سری فاینال فانتزی ارائه خواهد شد. اکنون زمان آن رسیده است که نائوکی یوشیدا جزئیات بیشتری در مورد Final Fantasy 16 فاش کند.

نائوکی یوشیدا در مصاحبه ای در مراسم جوایز بازی ژاپن 2022 گفت که علیرغم عدم تایید تیم های بازاریابی و روابط عمومی Square Enix، احتمالاً تریلر جدیدی از Final Fantasy 16 در ماه اکتبر نمایش داده می شود. به علاوه مدت انتشار این اثر محدودتر می شود.

تریلر جدید Final Fantasy 16 Final Fantasy 16

Final Fantasy 16 انحصاری برای پلی استیشن 5 خواهد بود

تهیه‌کننده Final Fantasy 16 گفت: «من اصلاً فرصتی برای صحبت با تیم‌های بازاریابی و روابط عمومی نداشته‌ام، بنابراین مطمئن نیستم که چه چیزی را می‌توانم اعلام کنم. اما فکر می کنم ماه آینده بتوانیم تریلر بعدی بازی Final Fantasy 16 را منتشر کنیم. پس از آن، امیدوارم بتوانیم زمان تقریبی عرضه را اعلام کنیم.”

بازی Final Fantasy 16 تابستان آینده به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در ماه اکتبر چیست؟ آیا برای آن حساب می کنید؟ به نظر شما چه چیزی در این تریلر نمایش داده خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt