منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر بعدی بازی Final Fantasy XVI اکنون کامل شده و به زودی منتشر خواهد شد

تریلر بعدی بازی Final Fantasy XVI اکنون کامل شده و به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر بعدی بازی Final Fantasy XVI اکنون کامل شده و به زودی منتشر خواهد شد

تریلر بعدی بازی Final Fantasy XVI اکنون کامل شده و به زودی منتشر خواهد شد

به گفته تهیه کننده نائوکی یوشیدا، جدیدترین تریلر بازی Final Fantasy XVI تکمیل شده است و باید به زودی منتشر شود.

یوسوکه سایتو، تهیه‌کننده سری Nier، در جریان پخش زنده رویداد متقاطع Nier Reincarnation با Final Fantasy XIV، با اشاره به بیانیه‌ای که در دسامبر گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه اطلاعات بیشتری در مورد Final Fantasy XVI در این زمان منتشر خواهد شد، اشاره کرد که بهار در حال پایان است.

در حال پخش: تریلر Final Fantasy XVI – Awakening ویترین PS5

یوشیدا گفت: “تریلر آماده است. اما به دلایل مختلف سرگرم کننده بود. فکر می کنم به زودی منتشر می شود.” سپس تهیه کننده به طرفداران اطمینان داد که اگرچه ممکن است بیشتر از حد انتظار طول کشیده باشد، اما Final Fantasy XVI به زودی عرضه می شود. او همچنین اشاره کرد که تیم سازنده در حال حاضر در حال انجام بازی، پرداخت، رفع اشکال و بهینه سازی آن هستند.

یوشیدا ادامه داد و گفت: «فکر می‌کنم آنجا کمی بیشتر طول بکشد. قبلاً به طور قابل توجهی متحد شده است. من احساس می کنم باید کمی بیشتر در این زمینه وقت بگذاریم.”

اواخر ماه گذشته، یوشیدا با مجله Uniqlo برای فاینال فانتزی شانزدهم مصاحبه کرد و گفت که در حال ورود به مراحل نهایی توسعه است. بازی هنوز به طور کامل تمام نشده است، اما توسعه به آرامی پیش می رود و “شکل می گیرد”.

هنوز مشخص نیست که تریلر جدید به چه زودی منتشر خواهد شد. ماه آینده ژوئن است، زمانی که شرکت‌ها اعلامیه‌های بزرگی را اعلام می‌کنند و نمایشگاه‌هایی را در جایی که قبلاً E3 بود، برنامه‌ریزی می‌کنند. این شامل Summer Game Fest 2022 است که قرار است در 9 ژوئن پخش شود.

با این حال، یوشیدا قبلاً متعهد به آپدیت بهاری شده است، بنابراین تریلر ممکن است زودتر در چیزی شبیه به یک گیم پلی نمایش داده شود، زیرا Final Fantasy XVI یک زمان انحصاری برای پلی استیشن 5 است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.