منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تریلر بازی Slime Rancher 2 یک پنجره راه اندازی در پاییز 2022 را نشان می دهد.

تریلر بازی Slime Rancher 2 یک پنجره راه اندازی در پاییز 2022 را نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر بازی Slime Rancher 2 یک پنجره راه اندازی در پاییز 2022 را نشان می دهد.

تریلر بازی Slime Rancher 2 یک پنجره راه اندازی در پاییز 2022 را نشان می دهد.

بازیکنان Slime Rancher منتظر بودند ببینند چه زمانی می توانند به مزارع لجن برگردند. در طول نمایشگاه Xbox و Bethesda Extended Showcase، توسعه دهنده Monomi Park بالاخره کالاها را تحویل داد: Slime Rancher 2 در پاییز امسال عرضه می شود و اولین روز اضافه شدن به Xbox Game Pass خواهد بود.

Slime Rancher 2 داستان Beatrix LeBeau و Far Far Range را از بازی اول ادامه خواهد داد، فقط این بار روی منطقه جدیدی به نام جزیره رنگین کمان تمرکز خواهد کرد. بازیکنان مزرعه لجن رویاهای خود را در حالی که اسرار جزیره رنگین کمان را کشف می کنند، بازسازی خواهند کرد.

تریلر جدید هنرستان – ساختمانی با دیوارهای شیشه‌ای که بازیکنان مزرعه‌های مخاطی خود را در آن می‌سازند – و همچنین برخی از بازیکنان اسلایمی که در اطراف جزیره پیدا می‌کنند را برجسته می‌کند. سپس تریلر به سمت یک بازی رومینگ رایگان رفت، با LeBeau که در اطراف جزیره سفر می‌کرد و با خلاء آن مخاط را جمع‌آوری می‌کرد.

Slime Rancher 2 پاییز امسال برای رایانه های شخصی و Xbox Series X | S به عنوان یک کنسول انحصاری عرضه می شود. این بازی همچنین به محض عرضه به Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.