منو سایت

تریلر بازی Final Fantasy VII Rebirth وجود این سه گانه را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تریلر بازی Final Fantasy VII Rebirth وجود این سه گانه را تایید کرد

Square Enix میزبان رویدادی ویژه به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سری Final Fantasy بود و عناوین مختلفی را ارائه کرد. تریلر قسمت دوم بازی Final Fantasy 7 Remake وجود یک سه گانه را تایید کرده است و این مجموعه در قالب سه بازی به هم پیوسته منتشر خواهد شد. گفتنی است نام بازی دوم Rebirth است و زمستان سال آینده رسما منتشر خواهد شد. تریلر ارائه بازی Final Fantasy VII Rebirth صحنه هایی از این اثر را به نمایش گذاشت.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی و تریلر جدید، بازی Final Fantasy VII Rebirth که ادامه دهنده داستان بازی قبلی است; زمستان امسال برای پلی استیشن 5 منتشر شد. اسکوئر انیکس با انتشار تریلر جدیدی تایید کرد که این دومین سه گانه Final Fantasy 7 است و این اثر رسما به سه بازی مستقل تبدیل شده است.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی از کارگردان Final Fantasy VII Tetsuya Nomura. توالی بازی به گونه ای طراحی شده است که بازیکنان می توانند از آن نهایت لذت را ببرند. طراحی بازی به گونه ای است که نیازی به تجربه بازی اصلی ندارید و هم طرفداران قدیمی و هم افراد جدید می توانند از محتوای آن استفاده کنند.وی افزود:

در واقع، بازیکنان جدید می توانند از تجربه Final Fantasy 7 با Final Fantasy VII Rebirth لذت ببرند. کلود و دوستانش وارد ماجراجویی جدیدی در این بازی شده اند و من به صحنه هایی که بعد از ترک میدگار می بینند ایمان دارم. تجربیات تازه و جدید را ارائه می دهد. من نمی توانم صبر کنم تا توضیح دهم که چرا نام تولد دوباره را برای بازی دوم انتخاب کردم. امیدوارم بتوانم نام بازی سوم را اعلام کنم و این داستان به کجا ختم می شود.

بازی Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII یک سه گانه مستقل است

در نهایت، Nomura فاش کرد که توسعه بخش‌هایی از بازی سوم نیز آغاز شده است و سرعت فرآیند تولید نیز پس از استفاده از ساختار جدید توسعه، افزایش چشمگیری داشته است. این منجر به راه اندازی بازی دوم در این زمستان و سپس آمدن بازی سوم شد. نائوکی هاماگوچی، کارگردان بازی دوم نیز گفت که آنها سخت کار می کنند تا یک بازی اورجینال بسازند. آخرین پیام از طرف سازنده بازی بود که کمی فضای بازی را توضیح داد.

تریلر بازی Final Fantasy VII Rebirth وجود این سه گانه را تایید کرد

تریلر بازی Final Fantasy VII Rebirth منتشر شد

به گفته سازنده، ایجاد یک بازی دوم از یک سه گانه چالش های زیادی دارد. اما داستان درست و استفاده از گره های داستانی می تواند شماره دوم این سه گانه را به محبوب ترین نسخه در بین طرفداران تبدیل کند. انتظار می رود Final Fantasy VII Rebirth به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود و این اثر از تمامی ویژگی های سخت افزاری این کنسول بهره خواهد برد. پس از پایان مراسم، انتشار نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7 برای استیم تایید شد و انحصار اپیک گیمز به پایان رسید.

منبع: VGC