منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تخفیف زیادی برای کربی و سرزمین فراموش شده در روز پرتاب دریافت کنید

تخفیف زیادی برای کربی و سرزمین فراموش شده در روز پرتاب دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تخفیف زیادی برای کربی و سرزمین فراموش شده در روز پرتاب دریافت کنید

تخفیف زیادی برای کربی و سرزمین فراموش شده در روز پرتاب دریافت کنید

به روز رسانی: Daily Steals به GameSpot اطلاع داد که این معامله مربوط به نسخه اتحادیه اروپا بازی است و نه نسخه NA همانطور که در ابتدا گفته شد. این به سادگی به این معنی است که نشان رتبه بندی محتوا در جلوی جعبه برای PEGI خواهد بود نه برای ESRB. از آنجایی که سوئیچ برای منطقه قفل نیست، همچنان می توانید نوار منطقه اتحادیه اروپا را روی سوئیچ خود پخش کنید. قیمت نیز از 48 دلار به 45 دلار کاهش یافت.

Kirby and the Forgotten Land در حال حاضر منتشر شده اند، و اگر نسخه خود را از قبل سفارش نداده اید، ما یک معامله داریم که باید حتما بررسی کنید. استفاده کنید کد تبلیغاتی انحصاری GameSpot GSKIRBY هنگام خروج از داخل دزدی های روزانه تا قیمت را به 45 دلار کاهش دهید. این بهترین معامله برای Kirby and the Forgotten Land است و بعید است که بازی با قیمت کمتر از 45 دلار حداقل برای چند ماه در دسترس باشد.

Daily Steals ارسال رایگان همراه با سفارش شما ارائه می دهد و سفارشات امروز تحویل داده می شوند. این بدان معنی است که شما نمی توانید در این آخر هفته بازی کنید که مطمئناً کمی ناخوشایند است. کد تبلیغاتی تا 9 آوریل ادامه خواهد داشت.

Kirby and the Forgotten Land یک پلتفرمر سه بعدی فوق العاده است که همه دارندگان نینتندو سوییچ باید آن را بررسی کنند. من در بررسی Kirby and the Forgotten Land از GameSpot به او امتیاز 9/10 دادم. نوشتم: «کربی و سرزمین فراموش شده یکی از آن بازی‌هایی است که انجام دادن آن بدون داشتن لبخند احمقانه‌ای بر لبانتان سخت است. با این حال، این بسیار بیشتر از یک پلتفرمر زیبا و جذاب با تجسم رنگ است. این یکی از بهترین پلتفرم‌های نینتندو سوییچ است، به لطف مراحل طراحی درخشان و زرادخانه پویا از قابلیت‌هایش که دائماً لحظه به لحظه پلتفرم را تکان می‌دهند و عمل می‌کنند.»

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.