منو سایت

تحقیقات Elden Ring Player ثابت می کند که Rani مورد علاقه همه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تحقیقات Elden Ring Player ثابت می کند که Rani مورد علاقه همه است

تحقیقات Elden Ring Player ثابت می کند که Rani مورد علاقه همه است

فامیتسو از 1700 بازیکن Elden Ring نظرسنجی کرد تا نظر آنها را در مورد اینکه چرا بازی را دوست دارند، چه سلاح هایی را بیشتر دوست دارند و غیره دریافت کند. Frontline Gaming Japan نتایج این مطالعه را ترجمه کرد.

هنگامی که از پاسخ دهندگان پرسیده شد که کدام عنصر را در حلقه الدن بیشتر دوست دارند، تاریخ و جهان، زمینه و تحقیق را به عنوان سه دسته اول انتخاب کردند. نبردهای رئیس و سلاح / زره نیز در رتبه بالایی قرار دارند. جای تعجب نیست که ساخت اقلام، سیستم ارتقاء تجهیزات و عناصر چند نفره در پایین ترین رتبه قرار دارند.

Сега свири: ELDEN RING – Изследване

Един играч коментира: “[Elden Ring has] تعادل عالی برای نبردی که در آن می‌توانید حتی یک خدا را بکشید، اما وقتی با بسیاری از دشمنان روبرو می‌شوید، می‌توانید توسط دشمنان معمولی کشته شوید.”

در میان انواع اسلحه های مورد علاقه، کاتانا، شمشیرهای بزرگ و سپرهای متوسط ​​در سه رتبه اول قرار دارند. Witch Rani، Iron Fist Alexander و Blade به سه NPC مورد علاقه برتر (یا NPCهایی که “قوی ترین تاثیر را گذاشتند”) دسته رسیدند. رانی شماره یک بود و بدیهی است که NPC مورد علاقه طرفداران است.

دعواهای مورد علاقه با روسای مردم نیز جای تعجب ندارد: رادان، مالنیا و مارگیت در سه رتبه اول قرار دارند. در میان محیط های به یاد ماندنی، Caelid پوسیده، منطقه شروع Limgrave، و Leyendell، پایتخت سلطنتی، از جمله موارد مورد علاقه پاسخ دهندگان بودند.

ویژگی آنلاین مورد علاقه مردم پیام رسانی بود و کمترین مورد علاقه چند نفره خصمانه بود.

Frontline Gaming Japan اطلاعات بیشتری برای کسانی که علاقه مند به نتایج کامل این مطالعه هستند در اختیار دارد. در اخبار دیگر درباره Elden Ring، این بازی در ایالات متحده از Call of Duty: Vanguard پیشی گرفت و بیش از 13.4 میلیون نسخه فروخت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.