منو سایت

تجربه بازی های موبایلی که همیشه در حال تکامل هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تجربه بازی های موبایلی که همیشه در حال تکامل هستند

بیش از بیست سال پیش، بازی‌های موبایل توسط Snake که تقریباً روی همه گوشی‌های نوکیا از قبل نصب شده بود، تبلیغ شد. اکنون به لطف بازی‌های ابری و تصویربرداری از راه دور، می‌توانید تجربه کنسول و بازی رایانه‌ای خود را مستقیماً به گوشی خود منتقل کنید و همه چیز از Sea of ​​Thieves تا Halo را انجام دهید.

دیگر بحث این نیست که آیا می توانید بازی های AAA را روی تلفن خود انجام دهید یا خیر. در عوض، اکنون سوال بزرگتر این است: آیا شبکه شما می تواند از عهده این کار برآید؟

انقلاب بازی‌های موبایلی فرا رسیده است و ما در آینده سرگرم‌کننده‌ای زندگی می‌کنیم که ایجاد کرده است، به خصوص اکنون که شبکه‌هایی مانند AT&T 5G می‌توانند اتصال فوق‌العاده سریع و کم سرعتی را که این بازی‌ها شایسته آن هستند، ارائه دهند.

شرحی ارائه نشده است

در اصل، اضافه شدن 5G به این معنی است که بازی ها تقریبا نامحدود هستند. بازی های شما دیگر روی پلتفرمی که از آن خریداری کرده اید قفل نمی شوند. اکنون می توانید Tiny Tina’s Wonderlands را در خانه راه اندازی کنید، آن را در راه رفتن به محل کار یا محل کار با لپ تاپ خود بردارید و سپس قبل از بازگشت به کنسول خود به بازی در پارک ادامه دهید. همه با همان بازی رزرو شده.

این نوع مشکل بیشتر و بیشتر رایج می شد، اما از دست دادن آن بسیار آسان بود، زیرا حتی یک لحظه بزرگ وجود نداشت که “رسید”. در عوض، گروهی از افراد در زمینه های مختلف فناوری به دستاوردهای بزرگی دست یافته اند که به طرز شگفت انگیزی گرد هم آمده اند.

توسعه دهندگان موبایل متوجه شده اند که چگونه کنترل های گیم پد را به یک رابط لمسی ترجمه کنند. این افراد بازی های موبایلی را شناسایی کردند و به ما نشان دادند که چه چیزی ممکن است.

و اپراتورهایی مانند AT&T به طور مداوم در حال سرمایه گذاری و بهبود شبکه های تلفن همراه خود هستند، به طوری که 5G اکنون در دسترس بیش از 250 میلیون آمریکایی است.

این بدان معناست که سازندگان کنسول و ناشران اصلی باید قابلیت سازگاری بین پلتفرم‌ها و ویژگی‌های راحتی را در فضای ابری فراهم کنند.

و ما نمی توانیم کارشناسان بازی های ابری را فراموش کنیم که بازی های استریم را ممکن می کنند، از مبتکران اولیه مانند OnLive و Gaikai گرفته تا Google Stadia، GeForce NOW و بسیاری از خدمات دیگر.

شرحی ارائه نشده است

همه اینها در یک طوفان تکنولوژیکی کامل ادغام شدند. اکنون، با کنترل‌های صفحه لمسی که با حس یک گیم‌پد و اتصال 5G از AT&T * رقابت می‌کنند، این تجربه کنسول خانگی هنگام خروج از خانه با شما همراه است.

برای گیمرها این یک رویا است. بازی های واقعی AAA که از نظر تئوری در هر زمانی امکان پذیر هستند، مهم نیست کجا هستید. اما اگرچه این رویا به حقیقت پیوسته است، اما هنوز در مراحل ابتدایی است.

این دنیای جدید انجام هر بازی، در هر زمان و مکانی که می خواهید بازی کنید، به لطف ابر و 5G، سال های نوری جلوتر از چیزی است که چند سال پیش بودیم. اما این سیستم شرکتی نیست که محصول تولید کند. او متکی بود و به این کار ادامه می دهد که بسیاری از شرکت ها گرد هم می آیند و انواع جدیدی از روابط کاری را با یکدیگر ایجاد می کنند.

بازی‌های موبایل اساساً در چند دهه گذشته در نسخه بتا بوده‌اند و در حال حاضر ما در نسخه 1.0، نسخه کامل هستیم. و هست شگفت انگيز. تلفنی با اتصال AT&T 5G به شما کمک می‌کند کارهای سخت را انجام دهید تا بتوانید تلاش‌های عجیب و غریب خود را بدون عقب ماندن در کیفیت جریان یا تعریق کامل کنید.

AT&T با نشان دادن قدرت سیستم 5G خود، اکنون بازی پرطرفدار Control: Ultimate Edition را به مشتریان 5G خود ارائه می دهد تا در تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه بازی کنند. این فقط یک کلیک برای بازی بدون بارگیری، بدون اشتراک یا هزینه های دیگر است. (به att.com/PlayNow بروید، شماره تلفن و کد پستی مرتبط با حساب تلفن همراه AT&T خود را وارد کنید، و می توانید بازی را شروع کنید.)

شرحی ارائه نشده است

چه می آید بعدی یک دردسر واقعی است احتمالاً این چیزی نیست که به یکباره “اتفاق” بیفتد. اما این به تدریج و در مراحلی انجام می شود، زیرا شرکت های شرکت کننده پویایی جدید خود را با یکدیگر تثبیت می کنند.

اخیراً پیشرفت‌های عمده‌ای انجام شده است، و گیمرها در حال حاضر به‌شدت سود می‌برند – به‌ویژه با AT&T، که آزمایش‌های شش ماهه عظیمی را برای Stadia Pro و GeForce NOW، شاید دو مهم‌ترین سرویس بازی ابری، ارائه می‌کند.

همانطور که این شرکت ها به همکاری خود ادامه می دهند، این روابط اساس یک اکوسیستم یکپارچه جدید را تشکیل خواهند داد. دنیایی فراتر از وفاداری به برند، جایی که می‌توانید هر بازی را که از کنسول خانگی خود بازی می‌کنید در چند ثانیه به هر دستگاه دیگری پرتاب کنید – حتی از ایکس باکس در اتاق نشیمن تا پلی استیشن در اتاق خواب یا رایانه اداری. دیگر لازم نیست چند دقیقه منتظر بمانید تا بازی در دستگاه دیگری شروع شود. هیچ صف ورود برای پخش جریانی بازی از فضای ابری وجود ندارد. فقط بازی مورد نظر شما، در هر کجا که هستید، هر زمان که بخواهید، بلافاصله تحویل داده می شود.

ما هنوز آنجا نیستیم، اما هستیم زیاد از آنچه فکر می کنید به او نزدیک تر است

* باید یک دستگاه 5G واجد شرایط با طرح بی سیم واجد شرایط (حداقل 75 دلار در ماه قبل از تخفیف) داشته باشید. پس از 6 ماه، Stadia Pro با 9.99 دلار در ماه تمدید شد. مگر اینکه کنسل کنید دسترسی Nvidia، Stadia و 5G به یک دستگاه سازگار نیاز دارد. AT&T 5G در همه جا در دسترس نیست. برای جزئیات بیشتر در مورد پوشش 5G به att.com/5Gforyou مراجعه کنید. موضوع عوض شدن. مشتریان بی سیم جدید یا موجود AT&T. هزینه ها، مالیات ها و سایر هزینه ها و محدودیت ها اعمال می شود. دیدن att.com/gaming برای جزئیات

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.