منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تجدید نظر بعدی HDMI به معنای کابل های با سرعت فوق العاده طولانی تر است

تجدید نظر بعدی HDMI به معنای کابل های با سرعت فوق العاده طولانی تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تجدید نظر بعدی HDMI به معنای کابل های با سرعت فوق العاده طولانی تر است

تجدید نظر بعدی HDMI به معنای کابل های با سرعت فوق العاده طولانی تر است

آخرین تغییر در مشخصات HDMI 2.1a، که به کابل HDMI انرژی اضافه می کند، به ما امکان می دهد از کابل های بسیار طولانی تری استفاده کنیم و تجهیزات را از صفحه نمایش خود جدا کنیم (از طریق FlatPanelsHD).

هرچه داده های بیشتری را از طریق یک کابل غیرفعال پمپ کنید، برای حفظ انتقال داده ها از طریق آن، باید کابل کوتاه تر باشد. این مورد در مورد HDMI 2.1a در مقایسه با پسر عموی بسیار قدیمی آن، HDMI 2.0 است. کابل‌های HDMI قدیمی‌تر می‌توانند به 30 فوت یا بیشتر برسند در حالی که پهنای باند و کیفیت اتصال کامل را حفظ می‌کنند، اما HDMI 2.1a نشان‌دهنده جهش بزرگی در پهنای باند و نیازهای داده نسبت به این نسخه‌های قدیمی‌تر است و اغلب به حداکثر 10 فوت می‌رسد، سازنده کابل CableMatters می‌گوید.

در اینجا قدرت کابل HDMI می آید. برای اینکه HDMI 2.1a را از این کشش 10 فوتی دور کنید، به یک کابل HDMI فعال نیاز دارید. کابل‌های HDMI پشت اکثر تلویزیون‌های ما غیرفعال هستند و کابل‌های فعال فعلی برای دستیابی به این طول‌های طولانی‌تر نیاز به منبع تغذیه جداگانه از طریق کانکتور سوم دارند. کابل HDMI به جای افزودن پیچیدگی بیشتر به یک کانکتور، برق را از طریق خود کانکتور HDMI تامین می کند. کابل‌های HDMI CablePower مانند کابل‌های HDMI فعال، یک طرفه خواهند بود، به این معنی که منبع و مقصد نهایی مشخصی وجود دارد و این دو مانند کابل‌های HDMI غیرفعال قابل تعویض نیستند.

در حال حاضر هیچ دستگاهی وجود ندارد که برق HDMI ارائه دهد، بنابراین این چیزی است که در چند سال آینده در تلویزیون ها و دستگاه ها ظاهر می شود. وقتی سخت‌افزار شروع به بیرون آمدن کرد، به یک کابل HDMI که از CablePower پشتیبانی می‌کند، و همچنین یک دستگاه خروجی – کنسول بازی، پلاگین یا پخش‌کننده Blu-ray – که از آن پشتیبانی می‌کند، نیاز دارید.

برای بسیاری از ما، این یک مشکل نیست. اکثر کاربران خانگی، حتی علاقه مندان به سینمای خانگی، تلویزیون و دستگاه های خود را دقیقاً در کنار یکدیگر دارند. اما برای کسی که در حال ایجاد یک سینمای خانگی واقعاً چشمگیر است یا می‌خواهد یک کابل طولانی از رایانه خود در یک اتاق به تلویزیون خود در اتاق دیگر ببرد، این در نهایت یک فناوری مفید خواهد بود. اما همچنین پیچیدگی بیشتری را به کل فرآیند اتصال سخت افزار جدید اضافه می کند. حتماً مقاله ما را در مورد اینکه چگونه HDMI 2.1a یک استاندارد جهانی برای کابل ها ایجاد می کند، بررسی کنید، اما اینطور نیست.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.