منو سایت

تا پایان سال 50 بازی در نتفلیکس منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تا پایان سال 50 بازی در نتفلیکس منتشر خواهد شد

با وجود کاهش ناگهانی مشترکین نتفلیکس، طبق آخرین اخبار بازی، این شبکه قصد دارد بخش بازی های ویدیویی خود را گسترش دهد و تا پایان سال 2022 حدود 50 بازی مختلف را عرضه کند.

نتفلیکس یکی از مهمترین منابع برای تماشای فیلم و سریال در جریان است. این شبکه علاوه بر ارائه طیف گسترده ای از محتوای دارای مجوز، مجموعه ای متنوع و دیدنی از آثار انحصاری را در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. مشترکین این شبکه می توانند آثار قابل توجهی مانند Stranger Things، Squid Game و The Witcher را تماشا کنند.

نتفلیکس اکنون به دنبال تقویت تجارت خود با ورود به حوزه های دیگر سرگرمی است. به گزارش واشنگتن پست، بازی های ویدیویی یکی از بخش های مورد علاقه نتفلیکس در وب هستند که تمرکز ویژه ای دارد. بر این اساس، نتفلیکس قصد دارد تا پایان سال نزدیک به 50 بازی ویدیویی را به مشترکین خود ارائه دهد.

در ماه جولای، نتفلیکس اعلام کرد قصد دارد وارد فضای بازی های ویدیویی شود و به آن توجه بیشتری کند. از آن زمان، نتفلیکس چندین مدیر عامل را برای پست های کلیدی استخدام کرده است. نتیجه این اقدامات شبکه ای، عرضه بازی هایی مانند Stranger Things: 1984 است.

عرصه بازی های ویدیویی برای نتفلیکس به زمینی حاصلخیز تبدیل شده است. این شبکه نه تنها سریال هایی مانند Stranger Things را به یک بازی ویدیویی تبدیل کرد، بلکه انیمیشن Arcane را نیز بر اساس League of Legends ساخت.

نتفلیکس شبکه نتفلیکس

نتفلیکس چندین استودیو بازی دارد

اخیراً فاش شد که نتفلیکس بیش از یک سوم ارزش سهام خود را از دست داده است. پس از حمله روسیه به اوکراین، نتفلیکس دیگر برای مشترکین روسی در دسترس نبود. در نتیجه تعداد مشترکین نتفلیکس بیش از 700000 نفر کاهش یافته است.علاوه بر این موفقیت اخیر Hulu و Disney + در جذب مخاطبین و همچنین ممنوعیت اشتراک گذاری رمز عبور به عنوان دلایل دیگری برای ارزش گذاری ذکر شده است. اشتراک گذاری نتفلیکس

نتفلیکس در حال حاضر صاحب چندین استودیو از جمله Boss Fight Entertainment (مستقر در تگزاس)، Next Games (مستقر در فنلاند) و Night School Studio (مستقر در کالیفرنیا) است.

نظر شما در مورد گسترش شبکه بازی های ویدیویی نتفلیکس چیست؟ آیا با افزایش تعداد آثار در این شبکه موافق هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot