منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاکسی دیوانه و مجموعه رادیویی جت ست دوباره راه اندازی می شود

تاکسی دیوانه و مجموعه رادیویی جت ست دوباره راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاکسی دیوانه و مجموعه رادیویی جت ست دوباره راه اندازی می شود

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، سگا تصمیم گرفته است تا با اختصاص بودجه هنگفتی به رقابت با اثر معروف اپیک گیمز یعنی فورتنایت، سری Crazy Taxi و Jet Set Radio را احیا کند.

تاکسی دیوانه و رادیو جت ست از محبوب ترین مجموعه های سگا هستند. با این حال، از آخرین بازی آنها زمان زیادی می گذرد. اگر از طرفداران این دو سریال هستید سگا خبر خوبی برای شما دارد. طبق گزارشی که رسانه بلومبرگ منتشر کرده، سگا قصد دارد با اختصاص بودجه های کلان، سری بازی های Crazy Taxi و Jet Set Radio را مجددا راه اندازی کند. به گفته منابع آگاه، این تصمیم پس از موفقیت جهانی Fortnite گرفته شده است.

بازی های جدید سری Crazy Taxi و Jet Set Radio اولین آثار پروژه Super Game سگا هستند. این پروژه سال گذشته به عنوان تلاشی برای گسترش منابع درآمد مکرر و ایجاد جوامع مبتنی بر جامعه برای فعالیت های مختلف ارائه شد. فورتنایت قبلاً به الگویی برای این دسته از آثار تبدیل شده است. این محصول رایگان Epic Games بر روی همه پلتفرم‌ها در دسترس است، تورنمنت‌های چند نفره بزرگ را سازماندهی می‌کند و بازیکنان را تشویق می‌کند تا از طریق موارد اضافی مانند قهرمانان، آیتم‌های درون بازی را خریداری کنند.

به گفته منابع آگاه، بازی جدید سری Crazy Taxi بیش از یک سال است که در حال ساخت است. سگا قصد دارد طی دو تا سه سال آینده راه اندازی شود. سال گذشته، گزارش سالانه سگا فهرستی از آدرس‌های IP را منتشر کرد که شرکت قصد دارد برای احیای آنها سرمایه‌گذاری کند. از جمله مجموعه های ذکر شده می توان به سری بازی های Crazy Taxi و Jet Set Radio اشاره کرد. به گفته منابع، هر دو بازی جدید Crazy Taxi و Jet Set Radio در مراحل اولیه توسعه هستند. سگا هنوز در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است.

پروژه Super Game توسط شوجی اوتسومی، رئیس بازی های ویدیویی سگا رهبری می شود. او سابقه کار در بخش پلی استیشن را دارد. منابع آگاه گفتند که چهار بازی به عنوان بخشی از این پروژه منتشر خواهد شد. سگا سال گذشته اعلام کرد که استودیوی اروپایی آن در حال کار بر روی یک بازی تیراندازی اول شخص به عنوان بخشی از پروژه Super Game است. این کار بر روی “ارائه محتوا و خدماتی که جامعه بزرگی از بازیکنان را ایجاد می کند” تمرکز دارد و درآمدی بالغ بر 100 میلیارد ین (780 میلیون دلار) ایجاد می کند.

مجموعه رادیویی جت ست

تاکسی دیوانه و رادیو جت ست از محبوب ترین و فراموش شده ترین آثار هستند

Phantasy Star Online 2، به عنوان بازی نقش آفرینی آنلاین سگا، استانداردهای جهانی را برای عملکرد چند نفره برآورده می کند، اما تاکنون نتوانسته در بازار پررونق اپلیکیشن ها موفق باشد. سگا قصد دارد با بازی های آینده خود عملکرد بهتری از نظر درآمد داشته باشد.

در سریال Crazy Taxi شما در قالب راننده ای هستید که سرعت او اولویت اصلی اوست. در مقابل، مجموعه رادیویی جت ست یک تجربه اکشن تحسین برانگیز است. اولین بازی از سری Jetset Radio در سال 2000 بر روی کنسول Dreamcast منتشر شد. جدیدترین آثار مجموعه تاکسی دیوانه و رادیو جت ست در جذب مخاطب چندان موفق نبوده است. به گفته سرکان توتو، تحلیلگر سرشناس صنعت بازی های ویدیویی، با وجود شکست این آثار، تاکسی دیوانه و رادیو جت ست همچنان طرفداران زیادی دارند. وی گفت: این مجموعه ها آثاری کالت و محبوب هستند که طرفداران زیادی دارند. این افراد با کیت های سگا بزرگ، از جمله سونیک، مقیاس های مختلفی دارند.

شیوع تاج و عواقب آن، تجارت سگا پاسینکو و آرکید را با مشکل مواجه کرد. به همین دلیل، این شرکت سرمایه گذاری زیادی را در پروژه Super Game انجام داده و به موفقیت آن امیدوار است. بازی های کنسولی و موبایلی بهترین فضا برای رشد شرکت و درآمدزایی است. در نوامبر گذشته، سگا قرارداد همکاری با مایکروسافت امضا کرد. در نتیجه، این شرکت به پلتفرم ابری Azure دسترسی پیدا کرده و بازی‌های سگا احتمالاً در آینده به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهند شد.

نظر شما در مورد احیای سریال تاکسی دیوانه و رادیو جت ست چیست؟ آیا منتظر ارائه این آثار هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: بلومبرگ