منو سایت

تاریخ پخش سریال The Last Of Us تعیین شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ پخش سریال The Last Of Us تعیین شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تاریخ پخش سریال The Last of Us (Last FS) توسط صفحه آن در وب سایت شبکه HBO Max مشخص شده است.

در حال حاضر، اقتباس های سینمایی و تلویزیونی زیادی از بازی های ویدیویی وجود دارد. یکی از آثاری که اما بیشترین تبلیغات و توجه را به خود جلب کرده، سریال The Last of Us محصول شبکه HBO است. نه تنها تریلر این سریال امیدوارکننده منتشر شده است، بلکه میلیون ها نفر از طرفداران سریال Last FS پس از تجربه بازی The Last of Us Part 1 لحظه شماری می کنند تا داستان آن را از تلویزیون تماشا کنند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید، لازم نیست زیاد منتظر بمانید. زیرا از طریق صفحه سریال The Last of Us در وب سایت HBO Max مشخص شده است که اولین قسمت این سریال در تاریخ 15 ژانویه 2023 (25 دسامبر 1401) پخش خواهد شد.

پیش از این اعلام شده بود که سریال Last FS در سال 2023 نمایش داده می شود. این باعث شد که بسیاری از طرفداران انتظار یک سال فاصله را برای دیدن اجرای Pedro Pascal و Bella Ramsay داشته باشند. اما خوشبختانه، با توجه به تاریخ ذکر شده در صفحه سریال The Last of Us، چنین تصوری اشتباه است.

The Last of Us پخش آخرین سری FS

تاریخ نمایش سریال اقتباس شده از آخرین سری FS در قالب توضیحات کوتاه آن مشخص شده است. در توضیحات سریال آمده است: «بررسی یک درام پسا آخرالزمانی بر اساس یک بازی ویدیویی معروف. این سریال 15 دی ماه پخش خواهد شد. تاریخ نمایش سریال The Last of Us به طور رسمی اعلام نشده است. با این حال، تاریخ ذکر شده در صفحه سریال در وب سایت HBO Max با شواهد عینی مطابقت دارد.

چندی پیش اولین تریلر از سری Last FS منتشر شد و به لطف آن، طرفداران توانستند جنبه های مختلف آن از جمله وفاداری به بازی و بازی پدرو پاسکال (در نقش جواهر) و بلا رمزی (در نقش الی) را ببینند. ). این تریلر در 24 ساعت اول انتشار بیش از 12 میلیون بازدید داشت و سریال The Last of Us را به پروژه بزرگ بعدی شبکه HBO بعد از سریال House of the Dragon تبدیل کرد.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار The Last of Us چیست؟ آیا روی تماشای آن حساب می کنید؟ آیا فکر می کنید این سریال اقتباسی از سریال Last FS با استقبال مخاطبان و منتقدان مواجه شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer