منو سایت

تاریخ شروع فصل ۱۴ Apex Legends و شخصیت‌های جدید مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ شروع فصل ۱۴ Apex Legends و شخصیت‌های جدید مشخص شد

الکترونیک آرتز به تازگی جزئیاتی از فصل 14 منتشر کرده است بازی Apex Legends اعلام کرد که ماه آینده می رسد. فصل جدید Hunted نام دارد و از 9 آگوست با شخصیت جدیدی به نام Vantage شروع می شود. قهرمان جدید بازی یک تک تیرانداز حرفه ای با داستانی جدید است.

الکترونیک آرتز در توضیح شخصیت جدید نوشته است: «وانتیج از یک جنایتکار به ناحق محکوم به دنیا آمد که به تنهایی در سیاره یخی بی‌ثمر پاگوس زنده می‌ماند.» این باعث شده است که او در هر شرایطی روش‌های بقا را به خوبی بشناسد و بتواند. آن را اداره کند. او تنها نیست، اما با کمکی کوچک به نام اکو وارد سرزمین وحشی شده و به یک تک تیرانداز خبره تبدیل شده است.

معرفی این شخصیت چیز عجیبی نیست و وجود او قبلاً فاش شده بود. در ماه مارس سال جاری، حدود دو سال از محتوای Apex Legends از یک نسخه در حال توسعه فاش شد. آنجا بود که با 9 افسانه جدید و همچنین نقشه جدیدی به نام Split Moon و سلاح های جدید به بیرون درز پیدا کردیم. استودیو Respawn برای معرفی شخصیت جدید ویدیوی کوتاهی منتشر کرد که داستان زندگی او را روایت می کند و این شخصیت را به بازیکنان معرفی می کند.

Apex Legends فصل 14

فصل جدید Apex Legends

ظهور شخصیت جدید در فصل 14 Apex Legends با افزایش سطح (Level Cap) همراه است و اگر به آخرین سطح رسیده باشید; بهتر است دوباره شروع به کار کنید و سطح خود را بالا ببرید. این فرصتی برای بازیکنانی است که می خواهند بار دیگر خود را به چالش بکشند. Ripsaun همچنین Battle Pass جدید را معرفی کرد که شامل چالش های هفتگی و روزانه و جوایز ویژه برای بازیکنان در فصل جدید است.

Respawn در ادامه تغییراتی را در نقشه Kings Canyon اعلام کرد و این نقشه در فصل جدید باز خواهد گشت. با این حساب کارت ماه فاش شده در فصل جدید حضور ندارد و ممکن است در فصل پانزدهم ظاهر شود. انتظار می رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری منتشر شود و در حال حاضر چیزی در مورد قابلیت های شخصیت جدید نمی دانیم. لازم به ذکر است که فصل جدید از 18 آگوست آغاز می شود و هنوز زمان زیادی تا آن روز باقی مانده است.

فصل سیزدهم Apex Legends با معرفی اسطوره جدیدی به نام نیوکاسل همراه بود و سیستم رتبه بندی بازیکنان نیز به روز شد. در همان زمان، Ripsaun به پشتیبانی از Apex Legends Mobile ادامه خواهد داد و محتوای انحصاری برای نسخه موبایل توسعه خواهد یافت. EA اخیراً اذعان کرده است که درآمد این بازی از زمان انتشار آن از 2 میلیارد دلار فراتر رفته است و محبوبیت بازی همچنان در حال افزایش است. در خبری دیگر، نسخه تک نفره Apex Legends در دست ساخت است.

منبع: VGC