منو سایت

تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسانی گرافیکی Witcher 3 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسانی گرافیکی Witcher 3 مشخص شد

تا کنون اخبار زیادی در مورد آپدیت گرافیکی Witcher 3 منتشر شده است و مدیر استودیو CD Project چندین بار به عرضه آپدیت جدید در پایان سال 2022 اشاره کرده است.آپدیت جدید برای نسل 9 در نظر گرفته شده است. کنسول ها و بهبود گرافیک بازی. یک فروشگاه بازی در بریتانیا تاریخ انتشار جدید بازی The Witcher 3 را اعلام کرد.

به‌روزرسانی گرافیکی Witcher 3 باید قابلیت اجرای بازی با سرعت 60 فریم در ثانیه و بهبود بافت‌ها و مکان‌های خاص را اضافه کند. به‌روزرسانی گرافیکی قرار بود سال گذشته در دسترس باشد، اما توسعه با مشکل مواجه شد و CD Projekt رسماً به‌روزرسانی Witcher 3 را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت. با تایید اینکه توسعه به‌روزرسانی به استودیو دیگری سپرده شده است، مدیر اجرایی قول داد که آن را در پایان سال 2022 منتشر کند. تاریخ انتشار جدید نشان می‌دهد که ما با آن فاصله زیادی نداریم.

وب سایت Game Infinitus گزارش داد که فروشگاهی واقع در انگلستان تاریخ انتشار به روز رسانی گرافیکی Witcher 3 را در 9 دسامبر 2022 (18 دسامبر) اعلام کرد. فروشگاه می گوید که پایگاه داده را با توجه به اطلاعات دریافتی به روز کرده است. البته این تاریخ هم می تواند اشتباه باشد زیرا ما فقط با لیستی از بازی های جدید که تاریخ انتشار دارند سروکار داریم. در وسط تصویر تاریخ 9 دسامبر را می بینیم که با شایعات و صحبت های قبلی مدیران پروژه سی دی همگام است.

به روز رسانی گرافیک Witcher 3

به روز رسانی گرافیک Witcher 3

مثل همیشه، باید به شایعات جدید با شک و تردید نگاه کرد. بازیکنان و طرفداران باید منتظر بمانند تا تاریخ دقیق آن توسط CD Projekt Studio اعلام شود که احتمالا در ماه آینده اعلام خواهد شد. CD Projekt چندین پروژه جدید را در آخرین رویداد زنده فاش کرد. سه گانه جدید Witcher در کنار دنباله Cyberpunk 2077 معرفی شد. دو اسپین آف از سری Witcher نیز معرفی شدند. یکی از این بازی ها توسط یک استودیو خارجی ساخته شده و قرار نیست یک چیز جهان باز باشد.

در مورد به روز رسانی گرافیکی Witcher 3 باید گفت که دارندگان بازی می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. این به روز رسانی رایگان است و برای رایانه شخصی نیز توزیع شده است. البته این تغییر در نسخه رایانه شخصی چندان اعمال نشده است زیرا امکان اجرای بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه بر روی رایانه شخصی وجود دارد. اکثر بازی‌سازان تصمیم گرفته‌اند برای به‌روزرسانی‌های نسل نهم هزینه بپردازند، و برای مثال هیچ یک از به‌روزرسانی‌های گرافیکی PS5 سونی رایگان نیست. دریافت نسخه PS5 Persona 5 مستلزم پرداخت کامل است.

منبع: GameRant