منو سایت

تاریخ اکران انیمیشن Tekken: Bloodline مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ اکران انیمیشن Tekken: Bloodline مشخص شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، نتفلیکس اعلام کرده است که انیمه اقتباسی این شبکه از سری Tekken که با نام Tekken: Bloodline شناخته می شود، در پایان ماه آینده پخش خواهد شد.

شبکه نتفلیکس تا به حال بر اساس مجموعه های معروف صنعت بازی های ویدیویی، محتوای متفاوت و زیادی ساخته و پخش کرده است. از جمله آنها می توان به سری Arcane، DOTA: Dragon’s Blood و Dragon Age: Absolution اشاره کرد. مدتی پیش نتفلیکس محصول اقتباسی جدید خود را معرفی کرد. نام انیمه Tekken: Bloodline برای این اثر انتخاب شده که از سری Tekken اقتباس شده است. هم اکنون شبکه مذکور تاریخ پخش انیمه مذکور را اعلام کرده است.

بر این اساس، طرفداران می توانند انیمه Tekken Bloodline را از 18 آگوست از طریق سرویس استریم نتفلیکس تماشا کنند. این انیمه به زبان های مختلف از جمله انگلیسی و ژاپنی در دسترس خواهد بود. انیمه Tekken: Bloodline بر روی جین کازاما تمرکز دارد و بین تکن 2 و تکن 3 اتفاق می افتد. در Tekken 2، مادر جین کازاما، جون کازاما، یک شرکت کننده در مسابقات The King of Iron Fist است. اولین حضور شخصیت جین کازاما به سومین بازی از سری Tekken برمی گردد که در سال 1996 منتشر شد.در این اثر به دلیل Ogre که یکی از آنتاگونیست های سری Tekken به حساب می آید جین کازاما خود را از دست داده است. مادر و خانه اش

انیمه Tekken: Tekken Bloodline

Tekken: Bloodline شامل تلاش جین کازاما برای انتقام است

در انیمه Tekken: Bloodline، جین کازاما زیر نظر پدربزرگش هیهاچی میشیما، بنیانگذار تورنمنت The King of Iron Fist، تمرین و تمرین می کند تا از اوگر انتقام بگیرد. در طول تریلر جدید انیمه Tekken Bloodline، هیهاچی میشیما را می شنوید که به جین می گوید “از صلح طلبی کازاما دست بردارید و آتش میشیما را روشن کنید.”

بدون شک این دیالوگ های آنتاگونیست اصلی سری Tekken پایان خوشی برای جین کازاما نخواهد داشت. علاوه بر جین کازاما و هیهاچی میشیما، در انیمه Tekken: Bloodline شاهد حضور شخصیت های معروف و شناخته شده ای مانند هاورانگ، کینگ، جولیا چانگ، نینا ویلیامز، پل فینیکس، لینگ شیائیو و کازویا میشیما خواهیم بود.

نظر شما در مورد انیمه Tekken: Bloodline چیست؟ آیا از بازی های ویدیویی اقتباسی بیشتری پشتیبانی می کنید؟ آیا فکر می کنید انیمه Tekken Bloodline بتواند مخاطبی را جذب کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Engadget