منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار Zero Hour برای فصل 1 Battlefield 2042، Battle Pass، تریلر و جزئیات فاش شد

تاریخ انتشار Zero Hour برای فصل 1 Battlefield 2042، Battle Pass، تریلر و جزئیات فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Zero Hour برای فصل 1 Battlefield 2042، Battle Pass، تریلر و جزئیات فاش شد

تاریخ انتشار Zero Hour برای فصل 1 Battlefield 2042، Battle Pass، تریلر و جزئیات فاش شد

آپدیت مورد انتظار و با تاخیر فصل 1: ساعت صفر در بتلفیلد 2042 در تاریخ 9 ژوئن ارائه می شود و اولین به روز رسانی مهم از زمان عرضه تیرانداز نظامی از زمان عرضه آن در سال 2021 است. EA و توسعه دهنده DICE انتظار دارند فصل اول را راه اندازی کنند. قبلاً، اما آنها تصمیم گرفتند آن را به تعویق بیاندازند زیرا شرکت ها در عوض روی بهبود بازی اصلی تمرکز کردند.

آیتم‌های دارای بلیط بزرگ برای فصل 1: ساعت صفر شامل یک کارت جدید، Exposure، و همچنین یک سرباز جدید، Ewelina Lis هستند. علاوه بر این، وسایل نقلیه جدید، از جمله یک جفت هلیکوپتر – RAH-68 Huron و YG-99 Hannibal وجود دارد. همچنین در فصل 1: ساعت صفر، اولین پاس رزمی جدید است که شامل مجموعه ای از لوازم آرایشی و سایر موارد باز کردن قفل است.

در حال پخش: تریلر بازی Battlefield 2042 Zero Hour فصل 1

نقشه جدید Exposure در رشته کوه های راکی ​​کانادا قرار دارد و به دلیل اینکه در کوه ها قرار دارد، عمودی بودن یک جزء اصلی است. EA گفت: «نبرد زمین به هوا، و همچنین نبردهای نزدیک پیاده نظام، در غارها و در میان رشته کوه ها در انتظار است. نقشه از All-Out Warfare و Portal پشتیبانی می کند.

در مورد متخصص جدید، لیس به عنوان “قاتل وسایل نقلیه، دارای مهارت بالا در ردیابی و انهدام وسایل نقلیه زرهی زمینی و هواپیما” توصیف شد. Lis یک موشک انداز دارد که موشک های کنترل از راه دور را پرتاب می کند. Lis همچنین دارای ویژگی Armor Hunter برای کمک به سقوط وسایل نقلیه است.

فصل 1 همچنین سلاح های جدیدی را معرفی می کند، از جمله یک کمان پولادی Ghostmaker R10، یک تفنگ تیراندازی BSV-M و یک نارنجک انداز دودزا.

علاوه بر این، فصل 1: ساعت صفر شامل کاهش تعداد بازیکنان برای برخی کارت‌ها و حالت‌ها می‌شود. بازیکنان همچنان 128 حالت بازیکن را در کارت های راه اندازی اصلی پیدا می کنند – در حالی که کارت Exposure جدید از Conquest برای 128 بازیکن پشتیبانی می کند – اما کارت های جدید اکنون بالاترین ارزش را دارند که 64 بازیکن است.

در مورد پاس رزمی از فصل 1، بازیکنان می توانند چیزهایی مانند سلاح، وسایل نقلیه، لوازم آرایشی و شخصیت تخصصی جدید، فاکس را با بازی یا با خرج کردن پول واقعی باز کنند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی فصل 1 شامل لیست طولانی رفع اشکال و بهبود کیفیت زندگی است. به طور کلی، DICE “صدها” تغییر را ارائه می دهد، و شما می توانید یادداشت های اصلاح فصل کامل فصل 1: ساعت صفر را در اینجا ببینید. برای اطلاعات بیشتر، پیش نمایش عملی بازی GameSpot’s Battlefield 2042 Season 1: Zero Hour قبل از انتشار در 9 ژوئن را ببینید.

این بازی آنطور که EA می خواست به فروش نرسید، اما همچنان به عنوان پنجمین بازی پرفروش سال 2021 در ایالات متحده رتبه بندی شد. EA به سرمایه گذاری در سری Battlefield با تجربه ای جدید و متمرکز بر داستان از استودیوی جدید مارکوس لهتو، بنیانگذار Halo، در کنار پروژه های دیگر ادامه خواهد داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.