منو سایت

تاریخ انتشار Xenoblade Chronicles 3 تغییر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Xenoblade Chronicles 3 تغییر کرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نینتندو تاریخ انتشار Xenoblade Chronicles 3 را تغییر داده است. آخرین اثر از سری Xenoblade Chronicles چند ماه زودتر و در اواخر جولای منتشر خواهد شد.

نینتندو اخیراً بسیاری از بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ را با آخرین رویداد Nintendo Direct رونمایی کرده است. یکی از آثار ارائه شده در این رویداد Xenoblade Chronicles 3 است. این اثر در ابتدا برای اکران در سپتامبر برنامه ریزی شده بود. حال با اقدامی بی سابقه، نینتندو تاریخ انتشار Xenoblade Chronicles 3 را تغییر داده است. به جای به تعویق انداختن انتشار The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2، این شرکت تصمیم گرفت تا Xenoblade Chronicles 3 را چند ماه زودتر منتشر کند.

با تصمیم نینتندو، طرفداران Xenoblade Chronicles 3 می توانند در تاریخ 29 جولای (7 مرداد) این اثر را بر روی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنند. علاوه بر این، نینتندو اعلام کرده است که نسخه ویژه این بازی از طریق فروشگاه My Nintendo در دسترس خواهد بود. این نسخه دارای بسته بندی خاصی است که توسط ماساززو سایتو طراح سری Xenoblade نقش بسته است. علاوه بر این با خرید نسخه ویژه Xenoblade Chronicles 3 یک کتاب هنری در 250 صفحه و یک کتاب استیل از این اثر در اختیار شما قرار می گیرد. جزئیات بیشتر این نسخه در آینده اعلام خواهد شد.

Xenoblade Chronicles 3 Xenoblade Chronicles

Xenoblade Chronicles 3 یکی از مورد انتظارترین آثار نینتندو سوییچ است.

Zenoblade Chronicles 3 در رویداد Nintendo Direct در ماه فوریه رونمایی شد. این اثر دارای مجموعه ای کاملاً جدید از شخصیت ها از جمله شخصیت های اصلی به نام های نوح و میو است. بازیکنان می توانند هفت شخصیت مختلف از جمله یک گروه 6 نفره از قهرمانان را به همراه یکی از شخصیت هایی که در طول بازی با آنها ملاقات می کنند، کنترل کنند.

به تازگی ویدیویی از Xenoblade Chronicles 3 منتشر شده است که در قالب آن می توانید با تاریخچه این اثر آشنا شوید. بازی در “دنیای عظیم و بکر” به نام Aonios اتفاق می افتد. این ویدئو همچنین بخش هایی از سیستم مبارزه Xenoblade Chronicles 3 را نشان می دهد. هر کدام از شخصیت های بازی ویژگی های خاص خود را دارند. در نتیجه، بازیکنان می توانند با اتخاذ استراتژی مناسب، تیمی قوی بسازند که بتواند از پس هر جنگی برآید.

علاوه بر این، Xenoblade Chronicles 3 دارای یک سیستم جدید Interlink خواهد بود. این به شما امکان می دهد تیم های دو نفره تشکیل دهید و موجودات غول پیکر و قدرتمندی به نام Ouroboros را ایجاد کنید.

نظر شما در مورد تغییر تاریخ انتشار Xenoblade Chronicles 3 چیست؟ آیا خوشحال هستید که می توانید این اثر را چند ماه زودتر تجربه کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot