منو سایت

تاریخ انتشار Sonic Frontiers اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Sonic Frontiers اعلام شد

سرانجام پس از مدت ها شاهد انتشار نسخه جدیدی از بازی های خاطره انگیز سونیک با نام Sonic Frontiers خواهیم بود. بر اساس تریلر منتشر شده در رویداد Gamescom، سازندگان این عنوان تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers در تاریخ 8 نوامبر 2022 (17 نوامبر 1401) آنها برای پلتفرم های پلی استیشن، ایکس باکس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ اعلام کردند.

در توضیحات رسمی که سازندگان برای بازی ارائه کردند: یک غریبه مرموز به سرزمینی کاملا جدید سرگردان می شود تا یک زمرد گرانبها با موجودات عجیب پیدا کند. همچنین در همین رابطه سازندگان توضیح دادند که بازیکنان در مسیر رسیدن به هدف خود باید با دشمنان قدرتمند برای کشف رازهای پنهان این سرزمین ناشناخته مبارزه کنند و سونیک می تواند با استفاده از قدرت باستانی خود ساکنان این سرزمین را از خطرات قریب الوقوع نجات دهد.

تاریخ انتشار Sonic Frontiers اعلام شد

تریلر تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers را اعلام می کند [گیمزکام 2022]

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، در ماه ژوئن، تاکاشی ایزوکا، سرپرست استودیوی Sonic Team مدعی شد که هیچ تاخیری در انتشار بازی Sonic Frontier وجود ندارد و طرفداران پس از اعلام اولین گیم پلی از تاریخ انتشار دقیق آن مطلع خواهند شد. . وی همچنین در این رابطه گفت: ابتدا تمام نتایج بازی را تست می کنیم تا مطمئن شویم که مکانیزم آن برای هواداران به اندازه کافی سرگرم کننده خواهد بود و آنها از بازی لذت خواهند برد.

ایزوکا همچنین اضافه کرد: اما اگر همه تیم های ما به ویروس کرونا مبتلا شوند یا همه در بیمارستان بستری شوند یا موردی وجود داشته باشد که مانع از اجرای بازی تیم ما شود، ممکن است بازی به دست بازیکنان به تعویق بیفتد. دامنه اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مردم می توانند این بازی را در تعطیلات خود خریداری کنند و اوقات خوشی را برای خود و خانواده خود داشته باشند.

تاریخ انتشار بازی Sonic Frontiers

تاریخ انتشار Sonic Frontiers مشخص شد

با توجه به ارائه جدید بازی Sonic Frontiers برخلاف تریلرهای قبلی خبر از پیشرفت و بهبود گرافیک و چهره شخصیت ها می دهد و این می تواند طرفداران را به این بازی امیدوار کند. در تریلر جدید، جنبه های زیادی از داستان را دیدیم که می تواند بازیکنان را جذب کند.

در تریلر، شاهد گیم‌پلی بیشتری از سونیک بودیم که در فضای وسیع Subspace اجرا می‌شد، که نشان می‌دهد سونیک در حال بازگشت به رویکرد قدیمی خود است که ممکن است او را از سایر Frontiers متمایز کند، و همچنین در عوض در حال کاوش در یک جهان باز است. ، بر روی پلتفرمینگ تمرکز دارد. این خبر یکی از افشاگری های بزرگ در رویداد Gamescom است که طرفداران را هیجان زده کرد. نظر شما در مورد Sonic Frontiers چیست؟ آیا آن را در روز عرضه می‌خرید؟ در اخبار دیگر، Sonic Frontiers از Denovo استفاده می کند.

منبع: Videogamechronicle