منو سایت

تاریخ انتشار Skull and Bones به زودی اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Skull and Bones به زودی اعلام خواهد شد

یوبی سافت سال هاست که بازی School & Bones را می سازد و این محصول مشکل ساز هنوز ناشناخته است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، تام هندرسون، اینسایدر معروف صنعت بازی های ویدیویی اعلام کرد که به زودی تاریخ انتشار Skull and Bones اعلام می شود و تریلر جدیدی نیز منتشر خواهد شد.

استودیو یوبی سافت سنگاپور در سال های اخیر با مشکلات متعددی مواجه بوده است. این استودیو نه تنها با اتهامات نامساعد کاری و تبعیض بین کارمندان مواجه شده است، بلکه محصول جدید آن Skull and Bones نیز با مشکلات مختلف در روند تولید، تاخیرهای زیاد و راه اندازی مجدد زیاد دست و پنجه نرم می کند. حال طبق آخرین اخبار به نظر می رسد که بازی School and Bones در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

در گزارشی که در TryHardGuides منتشر شد، تام هندرسون، یکی از برجسته ترین افراد داخلی در صنعت بازی های ویدیویی، اعلام کرد که منابع مختلف از عرضه مجدد Skull and Bones در تاریخ 4 جولای (13 جولای) خبر داده اند. اگرچه جزئیات این افشاگری “نامشخص” است، اما به نظر می رسد که تاریخ انتشار Skull and Bones را اعلام کند و تریلر جدید نمایش داده شود.

تاریخ انتشار بازی Skull and Bones Skull and Bones

جمجمه و استخوان برای اولین بار در سال 2019 ارائه شد

مدتی پیش، Skull and Bones برای سن عرضه رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، سری Xbox S و Xbox X در برزیل مناسب بود. نسخه های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان جایی در این دسته ندارند. بر این اساس می توان نتیجه گرفت که نسخه نسل هشتمی بازی School and Bones کنسل شده است و کاربران این کنسول ها قادر به تجربه آن نخواهند بود.

یوبی سافت تست های مختلفی از بازی Skull and Bones را به صورت محدود انجام داد و گیم پلی نسخه آلفای این اثر مشخص شد. افرادی که در این تست ها شرکت کردند به دلیل مشکلاتی مانند نبود بخش PvP، گیم پلی سطحی و محدود بودن بخش های زمینی از بازی School & Bones ناراضی بودند. یوبی سافت اعلام کرد که این اثر قبل از 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) راه اندازی خواهد شد. به همین دلیل دور از انتظار نیست که Skull and Bones امسال عرضه شود.

نظر شما در مورد شرایط و تاریخ انتشار Skull and Bones چیست؟ آیا قصد دارید این کار را انجام دهید یا توجه شما را جلب نکرده است؟ فکر می‌کنید جمجمه و استخوان‌ها پس از انتشار چه خواهند کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt