منو سایت

تاریخ انتشار Outward: Definitive Edition اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Outward: Definitive Edition اعلام شد

Prime Matter قصد دارد تجربه محتوای جدیدی را در نسخه کامل بازی Outward ارائه دهد. حال با توجه به آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تاریخ انتشار Outward: Definitive Edition بر اساس محتوای خودش مشخص شده است.

طرفداران نقش آفرینی استودیو Nine Dots می توانند Outward: Definitive Edition را در 17 می تجربه کنند. این نسخه از Outward که توسط Prime Matter منتشر شده است، برای پلتفرم‌های PC، Xbox S Series، Xbox X Series و PlayStation 5 در دسترس خواهد بود.

Outward: Definitive Edition، علاوه بر محتوای اصلی، دارای بسته های افزودنی رایگان برای The Soroboreans و The Three Brothers است. علاوه بر این، بازی شامل نبردهای جدید در سیاه چال‌های مختلف، بیماری‌های جدیدی است که باید با آن‌ها دست و پنجه نرم کنید و در صورت شکست، سناریوهای مختلفی را در خود جای داده است.

نسخه کامل Outward چندین ارتقا دارد که تجربه شما را تغییر خواهد داد. به عنوان مثال، Outward: Definitive Edition دسترسی به موارد ذخیره شده در دنیای بازیکن دیگر را اضافه کرده است. آن دسته از کاربران پلتفرم رایانه که قبلاً بازی اصلی و بسته الحاقی The Three Brothers را خریداری کرده اند، می توانند نسخه نهایی بازی Outward را به صورت رایگان دریافت کنند.

خارجی: نسخه نهایی

جنبه اصلی Outward تلاش برای زنده ماندن است

استودیو Nine Dots از زمان انتشار در سال 2019 پشتیبانی خوبی از Outward داشته است و همیشه محتوای متنوعی را اضافه کرده و بسیاری از باگ ها را اصلاح کرده است. علاوه بر حالت تک نفره، بازی از تجربه چند نفره (آنلاین و صفحه تقسیم شده) نیز پشتیبانی می کند. تمرکز اصلی بیرونی بر بقا است. بنابراین همیشه باید به عناصری مانند دمای بدن، بیماری، گرسنگی، تشنگی و مواردی از این دست توجه کنید.

اگر به بازی های نقش آفرینی چالش برانگیز علاقه دارید، Outward: Definitive Edition می تواند تجربه ارزشمندی برای شما باشد. نسخه اصلی این اثر در هر سه پلتفرم مقصد میانگین امتیاز 64 را دریافت کرده و بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته است.

نظر شما در مورد انتشار نسخه نهایی Outward چیست؟ آیا نسخه اصلی این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا با انتشار نسخه کامل این اثر، آن را خریداری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt