منو سایت

تاریخ انتشار Marvel’s Spider-Man و Miles Morales برای کامپیوتر مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Marvel's Spider-Man و Miles Morales برای کامپیوتر مشخص شد

سونی به طور رسمی آخرین اخبار بازی و قسمت جدید State of Play را منتشر کرد مرد عنکبوتی مارول تایید شده برای کامپیوتر سونی در دو سال اخیر تصمیم گرفته است که بازی های انحصاری پلی استیشن را برای رایانه های شخصی منتشر کند و چندین بازی بزرگ از جمله God of War برای رایانه های شخصی منتشر شده است. نسخه ریمستر شده Marvel’s Spider-Man با مایلز مورالس اواخر سال جاری در دسترس کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت.

به گزارش پارسی گیم، بازی تحسین شده استودیو Insomniac Games و اثر ابرقهرمانی مارول در تاریخ 12 آگوست (21 مرداد) برای PC منتشر خواهد شد. مقاله جدیدی توسط پلی استیشن نیز انتشار بازی Spider-Man Miles Morales را برای رایانه های شخصی در پاییز امسال تایید کرد. با این حساب بازی های مرد عنکبوتی مارول با جدیدترین کیفیت برای کامپیوتر موجود و قابل دانلود هستند.

Nixxes Studio، اخیرا توسط سونی خریداری شده است. پورت بازی Marvel’s Spider-Man برای کامپیوتر. این بازی ابرقهرمانی در حال حاضر برای پلی استیشن 4 و PS5 در دسترس است. داستان پیتر پارکر را روایت می کند و به دلیل گیم پلی بسیار روان و خلاقانه اش مورد تحسین قرار می گیرد. Miles Morales نیز به عنوان نسخه منتشر شده در دسترس خواهد بود و بازی دیگر انحصاری پلتفرم پلی استیشن نخواهد بود.

بازی کامپیوتری Marvel's Spider-Man

مرد عنکبوتی مارول در رایانه شخصی

سونی نسخه ریمستر شده Spider-Man را برای رایانه شخصی منتشر می کند و این همان نسخه ای است که برای PS5 منتشر شده است. Insomniac Games همچنین اعلام کرد که این بازی تاکنون 33 میلیون نسخه فروخته است که انتشار آن را برای PC آسانتر می کند. سونی می نویسد که امکان تجربه بازی با ماوس و کیبورد و همچنین ویژگی های گرافیکی خاص مانند تنظیمات بازیابی را فراهم می کند که در خبرهای بعدی به آن پرداخته خواهد شد.

مدیر تیم توسعه Nixxess خوشحالی خود را از راه اندازی Marvel’s Spider-Man برای رایانه شخصی ابراز کرد و افتخار می کند که از این بازی برای پلتفرم جدید پشتیبانی کرده است. اینسومنیاک گیمز نیز در فرآیند پورت بازی، ارائه راهکارها و پیشنهادات حضور دارد. انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اواخر سال جاری منتشر شود. این سورپرایز بزرگ طرفداران گیمرهای سونی و رایانه های شخصی را به وجد آورد و بسیاری این رایانه را بهترین پلتفرم نسل جدید نامیدند.

تاریخ انتشار Marvel's Spider-Man و Miles Morales برای کامپیوتر مشخص شد

تریلر بازی Marvel’s Spider-Man برای کامپیوتر

Marvel Spider-Man در سال 2018 راه اندازی شد و در چند سال گذشته به معیاری برای بازی های انحصاری سونی تبدیل شده است و مورد استقبال منتقدان و طرفداران قرار گرفته است. منتظر انتشار Remaster Spider-Man در 21 آگوست برای PC و Miles Morales در پاییز امسال باشید. نطر شما چی هست؟

منبع: IGN