منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار Mario + Rabbids Sparks Of Hope قبل از Nintendo Direct به پایان می رسد

تاریخ انتشار Mario + Rabbids Sparks Of Hope قبل از Nintendo Direct به پایان می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Mario + Rabbids Sparks Of Hope قبل از Nintendo Direct به پایان می رسد

تاریخ انتشار Mario + Rabbids Sparks Of Hope قبل از Nintendo Direct به پایان می رسد

طبق ویترین فروشگاه دیجیتال یوبی سافت، آخرین نسخه از سری Mario + Rabbids، Mario + Rabbids Sparks of Hope، در تاریخ 20 اکتبر 2022 منتشر خواهد شد. این شرکت از آن زمان لیست را حذف کرده است، اما قبل از اینکه کاربر توییتر Nibellion قادر به ذخیره اسکرین شات از نشت اطلاعات باشد، نبود.

علاوه بر تاریخ انتشار، تبلیغ یوبی سافت همچنین نشان داد که نسخه طلایی بازی وجود خواهد داشت. این نسخه با یک پاس فصل ارائه می‌شود که به بازیکنان امکان دسترسی به شخصیت‌ها، ماموریت‌ها و جنگ‌های آینده را می‌دهد، همچنین بسته Galactic Prestige، یک کیت آرایشی حاوی سلاح‌ها و پوسته شخصیت‌ها.

در حال پخش: تریلر بازی Mario + Rabbids: Sparks Of Hope | Ubisoft Forward E3 2021

این رونمایی کمتر از یک روز قبل از Nintendo Mini Direct در 28 ژوئن انجام می شود که قرار است حاوی حدود 25 دقیقه اطلاعات در مورد بازی های سوئیچ شخص ثالث باشد. با توجه به زمان لو رفتن، به نظر می رسد مطمئن باشیم که در طول نمایش، کمی بیشتر از Mario + Rabbids Sparks of Hope – از جمله رونمایی از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده – را در طول نمایش خواهیم دید.

دنباله بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle, Sparks of Hope محصول 2017 یک بازی استراتژیک نوبتی است که در آن بهترین و درخشان ترین در پادشاهی قارچ ها باید با برخی از عجیب ترین موجودات در بازی ها متحد شوند: Rabbids. در حالی که بازی اول در حوزه هلو اتفاق می‌افتد، Sparks of Hope می‌بیند که شخصیت‌های ما در حالی که موجود شیطانی Cursa را تعقیب می‌کنند و Sparks را در جهان نجات می‌دهند، به کهکشان می‌روند. بازیکنان می توانند از بین شخصیت هایی مانند ماریو، لوئیجی، پرنسس هلو، رابید هلو، رابید لوئیجی، رابید ماریو و تازه وارد رابید روزالینا انتخاب کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.