منو سایت

تاریخ انتشار GTA VI مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار GTA VI مشخص شد

یک منبع قدیمی و قابل اعتماد به تازگی در مورد تاریخ انتشار GTA VI اظهار نظر کرده و می گوید این بازی زودتر از آنچه فکر می کنیم منتشر می شود. رونمایی از ویدیوی گیم پلی GTA 6 باعث شد تا برای اولین بار با این اثر جهان باز و جزئیات آن آشنا شویم. هفته گذشته برای طرفداران GTA بسیار هیجان انگیز و در عین حال ناامید کننده بود. گزارش شده است که هکر GTA 6 دستگیر شده و کد منبع بازی فاش شده است. در پایان یک سوال بزرگ باقی می ماند و آن زمان انتشار GTA 6 است.

در ابتدا باید بگوییم که این اولین بار نیست که تاریخ انتشار GTA VI فاش می شود، اما تاکنون گزارش ها و شایعات زیادی در مورد آن شنیده ایم. به عنوان مثال، یک افشاگر قابل اعتماد در می 2021 گفت که بازی جدید می تواند در پایان سال 2023 منتشر شود. واضح است که هر افشاگری نمی تواند صحیح باشد، به خصوص که روند ساخت یک بازی پیچیده است و حتی اگر تاریخ فاش شده باشد. درست است، هنوز هم امکان تغییر آن بسیار زیاد است. البته شایعات زیادی وجود دارد که قابل تامل است.

تاریخ انتشار GTA VI

تاریخ انتشار GTA VI

شایعه جدیدی از سوی آدرین پریا منتشر شد. او می گوید که تاریخ انتشار GTA VI برای سال 2025 برنامه ریزی شده است، وی افزود که این تاریخ قبلاً اعلام شده است و او فقط آن را تأیید می کند. افشای قبلی همچنین نشان می‌دهد که بازی در اواخر سال 2024 و اوایل سال 2025 عرضه می‌شود، که یک بازه زمانی معقول بر اساس اطلاعات مالی Take-Two است. گزارش مالی نشان داد که راه اندازی بازی در سطح پایه راک استار تا سال 2025 امکان پذیر نیست.

شایعات قبلی درباره این افشاگر مانند تاخیر در بازی Forspoken به واقعیت پیوست. او همچنین تاریخ انتشار Skull and Bones را فاش کرد و حتی از آپدیت 1.6 Cyberpunk 2077 نیز خبر داد.از شایعات منتشر شده توسط وی باید به لغو ریمستر Red Dead Redemption اشاره کرد که وجود آن هرگز توسط Rockstar Games تایید نشد. او همچنین از عرضه Ghost of Tsushima برای PC خبر داد و در مورد موضوعات مختلف صحبت کرد. باید گفت که او فردی قابل اعتماد است و اطلاعات غلط را بدون منبع منعکس نمی کند.

عرضه GTA 6 در سال 2025 نیز منطقی به نظر می رسد. کنسول های PS5 و Xbox Series X/S تا آن زمان به طور کامل در دسترس خواهند بود و Rockstar می تواند یک بار دیگر موفقیت نسخه GTA V را تکرار کند.موفقیت GTA Online با بازی جدید تکرار خواهد شد و این بخش محتوای ثابتی دریافت خواهد کرد. اگر شایعه جدید درست باشد، سال ها تا عرضه کامل GTA 6 فاصله داریم و این مشکلی است که Rockstar نیز در بیانیه اخیر خود بیان کرده است.

منبع: GameRant