منو سایت

تاریخ انتشار God of War Ragnarok در جشنواره Summer Games اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار God of War Ragnarok در جشنواره Summer Games اعلام خواهد شد

یکی از کاشفان بازی های ویدیویی تاریخ انتشار را اعلام کرد خدای جنگ راگناروک این هفته مشخص شد به گفته وی، God of War Regnarok در Summer Games Fest شرکت می کند و شاهد تریلر جدیدی از این بازی خواهیم بود. لیست ناشران حاضر در جشنواره نشان می دهد که سونی به نوعی حضور خواهد داشت.

به گزارش پارسی گیم، یکی از کاشفان و تحلیلگران معتبر صنعت بازی به نام میلی آمند در صفحه توئیتر خود به خبر مهمی اشاره کرد. او گفت که تاریخ انتشار God of War Ragnarok در جشنواره Summer Games این هفته اعلام خواهد شد و شاهد تریلر جدیدی خواهیم بود. جف کلی، تهیه کننده و مجری این برنامه گفت که رویداد امسال بر روی بازی های معرفی شده متمرکز خواهد بود و شاهد اجرای کمتری از بازی جدید خواهیم بود.

اگر فکر می کنید سونی علاقه ای به اخبار مربوط به رویدادهای بازی های ویدیویی شخص ثالث ندارد. باید بگویم اشتباه می کنید. پلی استیشن سال گذشته در رویداد Gamescom در ماه آگوست؛ تاریخ انتشار Horizon Forbidden West اعلام شد. این رویداد با پیامی مبنی بر تاخیر در بازی همراه بود و نشان داد که در رویدادهای دیگر نیز حضور خواهند داشت. با این حساب می توان گفت که اعلام تاریخ انتشار بازی God of War Regnarok دور از هدف نیست.

زمان انتشار God of War Ragnarok

زمان انتشار God of War Ragnarok

استودیو سانتا مونیکا در حال ساخت دنباله ای برای God of War است. طبق آخرین اخبار بازی، جلسات فیلمبرداری متحرک رو به پایان است و صداپیشه شخصیت ثور نیز گفت که دیالوگ های او ضبط شده و در نتیجه ساخت بازی در مرحله پایانی قرار دارد. یکی از بازی سازان مدتی قبل از عرضه God of War Ragnarok در سال جاری اعلام کرد که شاهد تاخیری نخواهیم بود. بازی جدید قرار بود در سال 2021 منتشر شود و کارگردان سابق بازی کوری بارلوگ سرگرم شد.

کوری بارلوگ در یک ویدیوی کوتاه از طرفداران برای انتشار God of War تشکر کرد و از آنها خواست که کمی بیشتر صبر کنند. او گفت که هنوز برای نمایش بازی آماده نیستند و سازندگان سخت کار می کنند. اگر تاریخ انتشار God of War Ragnarok‌ در جشنواره بازی‌های تابستانی اعلام شود؛ بهتر است پنجشنبه ساعت 22:30 به وقت ایران آماده تماشای این برنامه باشید.

این اولین سالی است که در روزهای قبل از عرضه بازی هیچ افشاگری خاصی نداشتیم، در حالی که در سال های گذشته لیست اکثر بازی ها در رویدادهای مایکروسافت و سایر ناشران به پایان رسیده بود. در حال حاضر تنها می توان گفت که امکان انتشار تریلر جدید بازی God of War وجود دارد.

منبع: GamesRadar