منو سایت

تاریخ انتشار God of War Ragnarok به زودی اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار God of War Ragnarok به زودی اعلام خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، منابع مختلف می گویند که سونی و استودیو سانتا مونیکا برای ماه نوامبر عرضه بازی God of War Ragnarok را برنامه ریزی کرده اند و تاریخ انتشار God of War Ragnarok نیز اواخر این ماه اعلام خواهد شد.

God of War Ragnarok، قسمت نهم از سری God of War، آخرین قسمت از حضور کرت، خدای یونانی جنگ، به زبان اسکاندیناوی است. بازی God of War Ragnarok در ابتدا قرار بود در سال 2021 اکران شود، اما به دلیل شیوع کرونا و مشکلات کریستوفر جی، بازیگر نقش کریت، اکران God of War Ragnarok به امسال موکول شد. اگرچه سازندگان اثر بارها بر اکران آن در سال 2022 تاکید کرده اند، اما رسانه های مختلف همواره از تاخیر در اکران گادفر رگناروک خبر داده اند. رسانه های بلومبرگ اکنون به نقل از منابع نزدیک خود می گویند که تنها چند ماه تا انتشار بازی God of War Ragnarok باقی مانده است.

جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ به نقل از سه نفر از آشنایان با روند ساخت بازی God of Regnarok، اعلام کرد که بازی مورد انتظار در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. به گفته جیسون شرایر، سونی قرار است اواخر این ماه تاریخ انتشار God of War Ragnarok را اعلام کند.

این سه نفر که خواستند نامشان فاش نشود به جیسون شرایر گفتند که سونی به برنامه ریزی برای انتشار Gadfar War Regnarok در این هفته ادامه خواهد داد و این اثر در ماه نوامبر در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی موارد فوق شایعه بوده و باید منتظر اعلام تاریخ انتشار God of War Ragnarok توسط سازندگان باشیم.

تاریخ انتشار God of War Ragnarok God of War Ragnarok

God of War Ragnarok اثری قرون وسطایی است

هفته گذشته رسانه های Gamereactor به نقل از “چند منبع اروپایی” گزارش دادند که انتشار Godf Regnarok تا سال 2023 به تعویق افتاده است. Jason Schreier با انتشار پستی در وب سایت Resetera نسبت به محتوای این گزارش ابراز تردید کرد. او گفت که منابع دست اول در مورد تاخیر در انتشار God of War Ragnarok چیزی نشنیده اند.

در آوریل امسال، کوری بارلوگ، مدیر نوآوری در استودیو سانتا مونیکا، از طرفداران سری God of War خواست تا با آخرین اخبار درباره دنباله God of War صبور باشند. او گفت که اعضای استودیو سانتا مونیکا روی God of War Ragnarok تمرکز کرده‌اند و سخت تلاش می‌کنند تا این کار را انجام دهند. بارلی گفت: ما کمال گرا هستیم. همگی گرافیک بازی را به سطح سه ارتقا می دهند. چند نکته هست که دوست دارم با شما در میان بگذارم. “اما آنها اکنون آماده نشان دادن آن نیستند.”

اظهارات کوری بارلوگ باعث نگرانی بسیاری از طرفداران و شکاکان در مورد انتشار God of War Ragnarok در سال جاری شده است. با این حال کارگردان سریال انیمیشن Godfar Regnarok برونو ولاسکز اعلام کرد که این اثر در سال جاری اکران خواهد شد. علاوه بر این، این اثر اخیراً به عنوان یک سن در کره جنوبی طبقه بندی شده است.

نظر شما در مورد عرضه God of War Ragnarok در ماه نوامبر چیست؟ فکر می کنید این اثر امسال منتشر شود یا به سال آینده موکول شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle