منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار Final Fantasy VII Ever Crisis برای دستگاه های موبایل اعلام شد

تاریخ انتشار Final Fantasy VII Ever Crisis برای دستگاه های موبایل اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Final Fantasy VII Ever Crisis برای دستگاه های موبایل اعلام شد

در سال های اخیر اسکوئر انیکس به پلتفرم های اندروید و آیفون علاقه نشان داده و شروع به ساخت بازی های موبایلی کرده است. اولین قدم با سری بازی های فاینال فانتزی برداشته شد و این سری بازی های علمی تخیلی ژاپنی در سبک نقش آفرینی کم کم راه خود را به گوشی های موبایل باز می کند. به گزارش CyberAgent، کنفرانس جدیدی با هدف رونمایی از زمان انتشار Final Fantasy VII Ever Crisis برگزار شد و متوجه شدیم که این بازی در پایان سپتامبر 2022 منتشر خواهد شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Final Fantasy VII Ever Crisis در فوریه سال گذشته ارائه شد. این بازی موبایلی باید داستان بازی Final Fantasy 7 را که در سال 1997 منتشر شد، به صورت کوتاه تری روایت کند و در عین حال بخشی از تاریخچه بازی های دیگر را نیز در بر گیرد. نسخه موبایلی Final Fantasy 7 برای عرضه در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر برنامه ریزی شده است. این استودیو قصد دارد این بازی را به صورت پراکنده منتشر کند و تنها فصل اول بازی در آن تاریخ منتشر شود.

زمان انتشار Final Fantasy VII Ever Crisis

بازی Final Fantasy VII Ever Crisis

بازیکنان می توانند تمام شخصیت های بازی موبایل Final Fantasy 7 را انتخاب کنند. Square Enix همچنین ترکیبی از شخصیت های دیگر این سری را دارد و بازیکنان می توانند گروه مورد علاقه خود را برای مبارزه با غول های نهایی بازی و حل چالش های مختلف ایجاد کنند. این بازی برای اندروید و iOS منتشر شده است. این کاملا رایگان خواهد بود و دارای سیستم جدیدی است که به بازیکنان اجازه می دهد اقلام تزئینی مانند لباس و پوسته های سلاح را دریافت کنند.

موفقیت بازسازی Final Fantasy 7 باعث شد طرفداران انتظار زیادی از Final Fantasy VII Ever Crisis داشته باشند. بسیاری از طرفداران نسبت به کیفیت بازی شک دارند و نمی دانند بازگویی بازی هفتم به سیستم فروش آیتم ها چه خواهد بود و در نهایت چه تاثیری بر عرضه بازی با گرافیک موبایل خواهد داشت. فعلا باید منتظر نسخه رسمی در پایان شهریور امسال باشیم.

برای افرادی که هیچ اطلاعاتی در مورد بازی ندارند؛ باید بگویم که فرآیند یا بازی از سیستم زمان مبارزه استفاده می کند. این بدان معناست که مبارزات دارای یک جدول زمانی مشخص بوده و به نوبه خود دنبال خواهند شد. بازسازی Final Fantasy 7 دارای سیستم مبارزه همزمان مشابه Final Fantasy 15 بود. اما نسخه موبایل بر اساس بازی اصلی است. Final Fantasy VII Ever Crisis به طور کامل برای دستگاه های تلفن همراه توسعه یافته است و نسخه ای برای Nintendo Switch وجود ندارد.

منبع: GamingOnPhone