منو سایت

تاریخ انتشار F1 Manager 2022 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار F1 Manager 2022 اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Frontier Developments تاریخ انتشار F1 Manager 2022 را اعلام کرده است، طرفداران F1 Manager 2022 ممکن است در اواخر آگوست این اثر را تجربه کنند.

در حالی که اکثر بازی‌های مسابقه فرمول یک بر ارائه یک شبیه‌ساز رانندگی تمرکز دارند، F1 Manager 2022 شما را در نقش رهبر تیم قرار می‌دهد و مدیریت تیم و افتخارات قهرمانی را ارائه می‌دهد. این اثر که مجوز رسمی مسابقات فرمول 1، فرمول 2 و فرمول 3 را دارد، توسط شرکت Frontier Developments ساخته و منتشر خواهد شد.

در 30 آگوست (8 سپتامبر) می توانید F1 Manager 2022 را روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، ایکس باکس سری و رایانه شخصی آزمایش کنید. با پیش خرید این اثر نه تنها از 10 درصد تخفیف بهره مند می شوید، بلکه می توانید از پنج روز قبل به آن دسترسی داشته باشید.

ارائه یک تجربه واقعی یکی از ویژگی های کلیدی F1 Manager 2022 است. این مقاله حاوی لیست کاملی از بهترین درایورهای F1، F2 و F3 است که می توانید در تیم خود استفاده کنید. رانندگان فرمول 1 نه تنها در ظاهر بلکه از نظر سبک رانندگی و خلق و خوی بر اساس واقعیت هستند.

تاریخ انتشار F1 Manager 2022 F1 Manager 2022

ویژگی اصلی F1 Manager 2022 ارائه یک تجربه واقعی است

مسابقات بازی F1 Manager 2022 به صورت زنده از تلویزیون پخش می شود. در هر یک از 22 جایزه بزرگ و پیست این بازی می توانید مسابقات را از زوایای مختلف مشاهده کنید. دیوید کرافت، گزارشگر فرمول 1 اسکای اسپورت و کارون چاندوک راننده سابق فرمول یک، مسئول گزارش این مسابقه هستند.

تجربه بازی F1 Manager 2022 به مسابقه محدود نمی شود و قبل از برگزاری آن باید بخش های مختلف را مدیریت کنید. بنابراین باید به دنبال اعضای تیم بگردید و استخدام کنید، خودروها و قطعات مختلف آنها را طراحی و آزمایش کنید، دو راننده واجد شرایط را برای تیم خود انتخاب کنید و در نهایت اعضای هیئت مدیره و حامیان مالی خود را خوشحال کنید. همچنین انتخاب تایرهای مناسب قبل از هر مسابقه، تصمیم گیری در مورد استراتژی مسابقه و صدور دستورات رادیویی به طور همزمان در پاسخ به رویدادهای مسابقه، تغییرات آب و هوا، در دسترس بودن خودروی ایمنی و پرچم قرمز به عهده شماست.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار F1 Manager 2022 چیست؟ آیا ویژگی های این اثر به خصوص رئالیسم و ​​جلوه های بصری نظر شما را جلب کرده است؟ فکر می کنید F1 Manager 2022 چقدر مورد استقبال بازیکنان قرار خواهد گرفت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer