منو سایت

تاریخ انتشار Dead Space Remake برای ژانویه 2023 تعیین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار Dead Space Remake برای ژانویه 2023 تعیین شده است

تاریخ انتشار Dead Space Remake برای ژانویه 2023 تعیین شده است

بازسازی Dead Space توسط EA Motive در حال حاضر تاریخ انتشار رسمی دارد. همانطور که در آخرین استریم Dead Space اعلام شد، این بازی در تاریخ 27 ژانویه 2023 برای PC، PS5 و Xbox Series X | S منتشر خواهد شد.

ناشر قبلاً اعلام کرده بود که Dead Space روی تاریخ انتشار در اوایل سال 2023 تمرکز خواهد کرد و این اعلامیه آن را در ابتدای سال قرار می دهد، زیرا بازی ها تمایل به دریافت دارند. پیش از این انتظار می‌رفت که در سال 2022 منتشر شود و درست قبل از اعلام پنجره راه‌اندازی گزارش‌هایی مبنی بر اینکه EA می‌خواهد به آن زمان بیشتری بدهد، منتشر می‌شد.

در حال پخش: بازسازی بازی Dead Space راهنمای اتمسفر

Dead Space اصلی توسط Visceral Games ساخته شد. مهندس آیزاک کلارک یک ایستگاه فضایی متروکه را که توسط موجودات به خطر افتاده است را بررسی می کند. نسخه اصلی به خاطر فضای مهیب و سیستم رزمی منحصربه‌فردش که بر هدایت ابزارهای مهندسی آیزاک برای بریدن اعضای هیولاها تمرکز دارد، تحسین شد. این هیولاها تا حد زیادی انسان ها را جهش داده بودند، با برخی از بخش های قابل تشخیص از انسانیت آنها همراه با ویژگی های بیشتر، مثلاً منزجر کننده شان. Visceral در سال 2017 بسته شد.

این بازسازی توسط EA Motive ساخته شده است که قبلاً روی شبیه‌ساز پرواز Star Wars: Squadron کار می‌کرد. این موتور بر روی موتور فراست بایت کار می کند و شامل برخی از لمس های مدرن، مانند طراحی صدای فراگیرتر می شود، در حالی که تلاش می کند به ظاهر اصلی وفادار بماند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.