منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار فیلم Midnight Suns مارول با حضور مرد عنکبوتی اعلام شد

تاریخ انتشار فیلم Midnight Suns مارول با حضور مرد عنکبوتی اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار فیلم Midnight Suns مارول با حضور مرد عنکبوتی اعلام شد

جشنواره بازی تابستانی با انتشار تریلر جدید مارول میدنایت سانز او همراه شد و اطلاعات جدیدی از بازی مارول بر اساس سری XCOM دریافت کردیم. طبق آخرین اخبار بازی، تاریخ انتشار Marvel’s Midnight Suns روز هفتم مهرماه (15 مهرماه) برای کنسول های بازی و رایانه ای خواهد بود. علاوه بر ارائه شخصیت های قبلی، تریلر شامل مرد عنکبوتی نیز می شود.

به گزارش پارسی گیم، علاقه مندان به فیلم های مارول می توانند در تاریخ 15 اکتبر، Marvel Midnight Suns را بر روی پلتفرم های مختلف دریافت کنند. این بازی برای کنسول های نسل هشتم و نهم و همچنین برای رایانه های شخصی از طریق استیم و اپیک گیمز استور منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ بازی “زمانی دیگر در دسترس خواهد بود”.

تاریخ انتشار فیلم Midnight Suns مارول با حضور مرد عنکبوتی اعلام شد

تریلر جدید فیلم Marvel’s Midnight Suns منتشر شد

تریلر جدید Midnight Suns مارول با تهاجم Venom آغاز می شود و او به همراه دیگر دشمنان و شخصیت های شیطانی شهر را ویران می کند. مشخص است که Venom دشمن قدیمی مرد عنکبوتی است و بازی بدون او معنای خود را از دست می دهد. این موضوع باعث شد تا مرد عنکبوتی در تریلر ظاهر شود و در نهایت به شایعات حضورش در این بازی پایان دهد. مرد عنکبوتی با لباس هایی مشابه لباس های ابرقهرمانان دیگر روی صحنه ظاهر می شود.

تریلر جدید هیچ بخشی از گیم پلی بازی را نشان نمی دهد و فقط می توانیم نگاهی به شخصیت مرد عنکبوتی بیندازیم و البته شخصیت های دیگری مانند Venom، Scarlet Witch، Hulk و Sabretooth نیز وجود دارند که می توانید آنها را تماشا کنید. طبق تریلر Scarlet Witch نیز یک شخصیت کنترل شده خواهد بود و می توانید او را انتخاب کنید و ماجراجویی را با این شخصیت ادامه دهید. این ویژگی قبلا توسط منابع مختلف فاش شده است.

تاریخ انتشار Marvel's Midnight Suns

ویژگی های Marvel’s Midnight Suns

جدیدترین رسانه خارجی موفق به تست بازی Midnight Suns مارول شده است و انتظار می رود اطلاعات کامل در مقاله پیش نمایش منتشر شود. گفتنی است که با یک بازی استراتژیک شبیه به عناوین XCOM روبرو هستیم که از حجم این سری انحرافی ندارد و به گفته کارگردان بازی، استانداردهای تعیین شده توسط XCOM باعث شده مجبور به ساخت انواع دیگر نباشند. بازی های استراتژی گفتنی است این بازی از چندین بازی انیمه و همچنین JRPG الهام گرفته شده است.

با توجه به تصاویر منتشر شده، نبردهای بازی حالت کارتی دارند و برای شکست دادن دشمن باید هر بار از یک کارت استفاده کنید. Game Informer می نویسد که این مکانیسم یک راه حل عالی است. محیط نیز در مبارزه تاثیر دارد و باید از شرایط محیطی به خوبی استفاده کرد. یکی از ویژگی های جالب بازی، تعامل بین شخصیت ها است و می توانید با آنها روابط دوستانه برقرار کنید و حتی می توان رابطه ای عاشقانه ایجاد کرد. ظاهراً با یک بازی طولانی ۴۰ ساعته روبرو هستیم که ممکن است تا ۶۰ ساعت طول بکشد.

همانطور که در ابتدا گفتیم، تاریخ انتشار بازی Marvel’s Midnight Suns در 7 اکتبر، 15 اکتبر است. گفتنی است تاخیر در بازی Marvel Midnight Sun منجر به به تعویق افتادن انتشار بازی برای امسال شد.

منبع: GamesRadar