منو سایت

تاریخ انتشار ریمستر Commandos 3 برای کامپیوتر و کنسول اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار ریمستر Commandos 3 برای کامپیوتر و کنسول اعلام شد

یکی دیگر از بازی های کلاسیک تاریخ بازی های ویدیویی به زودی مجددا منتشر می شود و با گرافیک بهتر در اختیار کاربران رایانه ها و کنسول های بازی قرار می گیرد. ریمستر بازی Commandos 3 در سپتامبر امسال برای رایانه شخصی، کنسول و سرویس بازی ایکس باکس منتشر شد. این نسخه با نام HD Remaster شناخته می شود که با امکان اجرا بر روی صفحه نمایش جدید، وضوح بازی را افزایش می دهد.

استودیو Raylight Games و شرکت آلمانی Kalypso Media رسما اعلام کردند که نسخه بازسازی شده Commandos 3 در ماه سپتامبر برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر خواهد شد. کاربران گیم‌پاس می‌توانند Commando 3 را در زمان انتشار دانلود کنند و سومین شماره از این سری برای ایکس‌باکس قرار خواهد گرفت. کالیپسو علاوه بر رونمایی از ریمستر بازی، از انتشار مجموعه جدیدی که شامل نسخه های قبلی بازی می شود، خبر داده است. سه گانه Commando به عنوان یک بسته کامل در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. این مجموعه شامل Commando Remaster، Commandos 2 HD و Commandos 3 HD می باشد.

Remaster of Commandos 3 مانند نسخه های قبلی خواهد بود. ما شاهد افزایش گرافیک و وضوح همراه با بهبود ظاهر شخصیت ها و بافت ها هستیم. کنترل بازی برای کامپیوتر در حال تغییر است و شاهد یک رابط جدید برای کنسول هستیم. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

Remaster Commandos 3

ویژگی های جدید ریمستر Commandos 3

لازم به ذکر است که گیم پلی بازی Commando 3 نیز تغییر کرده و ویژگی های جدیدی به دست آورده است. این موارد شامل ارتقاء بخش آموزشی، قابلیت ذخیره سازی خودکار و سختی آسان است. افرادی که به سختی آسان نیاز دارند. آنها می توانند بازی را سریعتر تمام کنند و درگیر چالش های بزرگ نشوند. تمامی این ویژگی ها در نسخه ریمستر ارائه شده است و کاربران بازی می توانند پس از انتشار بازی را دانلود کنند.

در حال حاضر خبری از سری ایکس باکس و نسخه PS5 بازی Commandos 3 نیست و به نظر می رسد این نسخه هیچ تفاوتی با حالت استاندارد ندارد. البته با ریمستر یک بازی قدیمی روبرو هستیم که ابتدا برای صفحه نمایش CRT با وضوح 640 در 480 طراحی شده بود و ریمستر بازی را به استانداردهای روز نمی رساند. Calypso با همکاری فرانکفورت استودیو در حال ساخت یک بازی کماندویی برای نسل جدید است که از گرافیک امروزی بهره می برد.

هنوز تاریخ دقیق انتشار ریمستر Commandos 3 اعلام نشده است و فقط می دانیم که این بازی در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. منتظر تاریخ انتشار ریمستر Commando 3 هستیم.برای اطلاعات بیشتر به معرفی بازی مراجعه کنید.

منبع: DualShockers