منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار بهترین تفنگ شبیه ساز پرواز مایکروسافت: Maverick Extension اعلام شد

تاریخ انتشار بهترین تفنگ شبیه ساز پرواز مایکروسافت: Maverick Extension اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بهترین تفنگ شبیه ساز پرواز مایکروسافت: Maverick Extension اعلام شد

تاریخ انتشار بهترین تفنگ شبیه ساز پرواز مایکروسافت: Maverick Extension اعلام شد

Microsoft Flight Simulator یک DLC متصل رایگان با موضوع Paramount: Maverick’s Top Gun دریافت می کند و اکنون تاریخ انتشار دارد. این DLC در 25 می، درست قبل از اکران فیلم در 27 می، عرضه خواهد شد.

قبل از راه اندازی، یک وب سایت تبلیغاتی جدید وجود دارد که در آن طرفداران می توانند با وارد کردن نام خود و گرفتن عکس از خود، “علامت تماس” خود را ایجاد کنند.

در حال پخش: معرفی برنامه نویسان شبیه ساز پرواز مایکروسافت معرفی بازی های Xbox 2021

DLC Top Gun همیشه قرار بود همراه با فیلم بیاید، بنابراین وقتی Maverick از نوامبر 2021 به می 2022 موکول شد، DLC نیز سرگرم کننده بود.

مایکروسافت در اعلامیه اصلی توسعه در ژوئن 2021 گفت که DLC Top Gun متعلق به Flight Simulator به بازیکنان این امکان را می دهد که “تجربه دست اول تاپ گان نیروی دریایی ایالات متحده بودن را تجربه کنند.” DLC با هواپیماهای جنگی فیلم، از جمله هواپیمای خود تام کروز ارائه می شود. . به گزارش GamesRadar، بر اساس تریلر این اعلامیه، به نظر می رسد DLC شامل ناوهای هواپیمابر فیلم نیز می شود.

Flight Simulator عنوانی بسیار جاه طلبانه با نیازهای سخت افزاری قابل توجه است، اما برای اجرای آن نیازی به یک کامپیوتر پیشرفته یا جدیدترین Xbox ندارید. نسخه ابری Xbox Series X را می توان در فضای ابری بازی کرد، بنابراین افراد در OG Xbox One می توانند آن را بازی کنند، البته به شرطی که اتصال اینترنتی آنها قوی و پایدار باشد.

در مورد ماوریک، فیلم کروز را با بازیگران جدیدی بازمی گرداند که مایلز تلر، جنیفر کانلی، مونیکا باربارو، گلن پاول و جان هام را نیز شامل می شود. کارگردانی جوزف کوسینسکی که پیش از این فیلم‌های Throne: Legacy و Oblivion را کارگردانی کرده بود. او همچنین به خاطر کارگردانی تبلیغات برای Halo 3 و Gears of War شناخته شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.