منو سایت

تاریخ انتشار بازی Shredder’s Revenge Ninja Turtles اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Shredder's Revenge Ninja Turtles اعلام شد

جشنواره بازی های تابستانی امسال با ارائه بازی های جدید و اخبار مهمی برای طرفداران بازی های ویدیویی همراه بود. یکی از مهمترین خبرها اعلام تاریخ عرضه است لاک پشت های نینجا: انتقام شرودر برای کنسول های بازی و کامپیوتر بود. بازی بیت مپ لاک پشت های نینجا هفته آینده منتشر می شود و کاربران بازی می توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. اطلاعات مهمی از بازی منتشر شده است که در ادامه به آن می پردازیم.

به گزارش پارسی گیم، علاوه بر دیدن لاک پشت های نینجا از جمله رافائل، لئوناردو، داناتلو و میکل آنژ، شخصیت های دیگری از جمله Cassie Jones نیز همراه شما خواهند بود. یکی از جذاب ترین ویژگی های این بازی پشتیبانی از تعاونی 6 نفره به صورت آنلاین و آفلاین است. می توانید با شش نفر از دوستان خود وارد بازی شوید و به دشمنان سرسخت حساب را آموزش دهید. این ویژگی ارزش تجربه بازی را دوچندان می کند.

از دیگر شخصیت های منتخب بازی می توان به آوریل اونیل، گزارشگر خبری و استاد اسپلینتر اشاره کرد. همچنین در بازی قاتل شخصی به نام جونز وجود دارد. او یکی از شخصیت هایی است که برای اولین بار در کتاب کمیک لاک پشت نینجا ظاهر می شود و او مردی است که ماسک هاکی می پوشد و یک قاتل بی رحم به حساب می آید. او هیچ مشکلی در مبارزه با دشمنان در Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge ندارد و البته یکی از شخصیت هایی است که باید به دست آورید و از همان ابتدا امکان استفاده از او وجود ندارد.

تاریخ انتشار لاک پشت های نینجا: انتقام شرودر

تاریخ انتشار لاک پشت های نینجا Shredder’s Revenge

بدون شک مهمترین و هیجان انگیز ترین قسمت تریلر اعلام تاریخ انتشار Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge بود. Schroeder Revenge of the Ninja Turtles در تاریخ 16 ژوئن برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس، سوییچ و البته رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. کاربران Xbox Game همچنان می توانند با راه اندازی بازی به این اثر نوستالژیک و منحصر به فرد دست پیدا کنند. با این حساب کمتر از یک هفته تا انتشار بازی و دیدار با لاک پشت های نینجا باقی مانده است.

تاریخ انتشار بازی Shredder's Revenge Ninja Turtles اعلام شد

تریلر پس از انتشار TMNT: Shredder’s Revenge رونمایی شد

توسعه دهنده اعلام کرده است که Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge 10 درصد ارزان تر پیش خرید می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به فروشگاه های مایکروسافت و نینتندو مراجعه کرده و آن را از قبل خریداری کنید. صفحه بازی فروشگاه پلی استیشن هنوز پیش خرید را فعال نکرده است. بازگشت لاک پشت های نینجا با یک بازی مهیج با روندی سریع و فرصت تجربه آنلاین برای 6 نفر، چیزی است که طرفداران این انیمیشن و کمیک محبوب را برانگیخته است. نطر شما چی هست؟

منبع: GamesRadar