منو سایت

تاریخ انتشار بازی Goat Simulator 3 برای کامپیوتر و کنسول مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Goat Simulator 3 برای کامپیوتر و کنسول مشخص شد

جدیدترین بازی از مجموعه بازی Goat Simulator در تاریخ 17 نوامبر (26 آبان) برای نسل جدید کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود. برنامه نویس برای پیام دادن تاریخ انتشار بازی Goat Simulator 3 او درباره دلایل انتخاب نام بازی و اینکه چرا با وجود عدم ساخت بازی دوم از عدد 3 استفاده شده است، صحبت کرد.

به گزارش پارسی گیم، سرپرست تولید استودیو Coffee Stain در پست جدید منتشر شده در سایت پلی استیشن؛ وی دلیل انتخاب Goat Simulator 3 را به عنوان نام بازی جدید اعلام کرد. نیکات علی با اشاره به سردرگمی هواداران در مورد انتخاب شماره 3 گفت که دلیل واقعی آن را پیدا نکرده و اعضای استودیو Coffee Stain North که سازنده این اثر هستند، گفت: آنها مایل به بیان دلیل نشدند. اما او به شوخی دلایلی را فهرست کرد که با فضای کمدی بازی همخوانی دارد.

هر یک از اعضای استودیو برای انتخاب شماره سه دلیلی ارائه کردند. مثلا اپراتور میگه روی جلد بازی سه بز هست و در نتیجه باید اسم بازی Goat Simulator 3 باشه یکی دیگه به ​​شوخی گفت ما نسخه دوم رو درست نکردیم؟ یکی از سازندگان می گوید که مدت زیادی از ساخت اولین بازی می گذرد و در نتیجه اعلام این بازی به عنوان شماره دو نمی تواند به اوج پیشرفت خود در زمینه شبیه سازی برسد.

Goat Simulator 3 Collector's Edition

Goat Simulator 3 Editions

طراح بازی می گوید هیچ کس دنباله آن را دوست ندارد. یکی از نظرات جالب توسط کارگردان اصلی مطرح شد و گفت که متاسفانه از نام God of War Ragnarok استفاده شده و به همین دلیل نام بازی را Goat Simulator 3 گذاشته اند، طراح صدای بازی می گوید: اعداد میسون یعنی چه؟ رجوع به کلاف دیوتی. با این حال، دلایل این استودیو مانند بازی مزخرف و پوچ است و به نظر می رسد استودیو قصد داشته است که روند پوچ بودن را حتی در عنوان بازی ادامه دهد.

گفتید که بازی Goat Simulator 3 در نسخه های مختلف منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد که فقط شامل دیسک بازی است و نسخه دیجیتال نیز تعدادی آیتم خاص را ارائه می دهد. در نهایت اگر خوش شانس باشید می توانید نسخه Collector’s Edition بازی را تهیه کنید که شامل یک عروسک به همراه کارت پستال و یک کتاب سبک برای بازی است. این نسخه فقط در اروپا و آسیا به فروش می رسد و قیمت آن مشخص نیست. این اولین نسخه کلکسیونی است که برای Goat Simulator معرفی شده است.

همانطور که در ابتدا خواندید؛ تاریخ انتشار بازی Goat Simulator 3 برای 26 نوامبر برنامه ریزی شده است. این بازی برای کنسول های نسل هشتم، نهم و رایانه شخصی منتشر شده است و دارای ویژگی هایی مانند co-op و سفارشی سازی می باشد. این استودیو همچنین اسکرین شات های جدیدی از بازی منتشر کرده است که می توانید در بالا مشاهده کنید.

منبع: GameSpot