منو سایت

تاریخ انتشار بازی Final Fantasy XVI به طور رسمی اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Final Fantasy XVI به طور رسمی اعلام شد

سونی به طور رسمی تاریخ انتشار تریلر جدید بازی Final Fantasy 16 در قسمت جدید State of Play را اعلام کرد. طبق گفته Square Enix، تاریخ انتشار Final Fantasy XVI برای پلی استیشن 5، این تابستان آینده خواهد بود. کارگردان و تهیه کننده ارشد این بازی در بیانیه ای اطلاعات جدیدی از ماجراجویی جدید سری فاینال فانتزی منتشر کردند.

“سلام به همه!” می دانم که چقدر منتظر این لحظه بودید و با افتخار اعلام می کنم که آخرین تریلر بازی به نام Dominance منتشر شده است. ما در مصاحبه های قبلی وارد جزئیات نشدیم. اما با این بررسی، می توانید ایده بهتری از گیم پلی واقعی و نبردهای هیجان انگیز با شخصیت اصلی کلایو رازفیلد داشته باشید.

تاریخ انتشار بازی Final Fantasy XVI به طور رسمی اعلام شد

تریلر بازی Final Fantasy XVI منتشر شد

تاریخ انتشار Final Fantasy XVI

او اضافه کرد که تیم تحت رهبری هیروشی تاکای وارد آخرین مراحل ساخت بازی شده و استودیو در حال حذف آخرین باگ‌ها برای آماده‌سازی بازی برای انتشار است. او همچنین از همه کسانی که روی این پروژه زحمت کشیدند تشکر کرد و گفت که قدرت کنسول پلی استیشن 5 به آنها اجازه می دهد تا یک تجربه داستان سرایی خلق کنند که به اندازه یک ترن هوایی هیجان انگیز و جذاب است.

هیروشی تاکای، کارگردان فاینال فانتزی شانزدهم نیز بررسی مختصری را منتشر کرد. او نوشت که آخرین تریلر سیستم اکشن مبارزات و آزادی عمل آن را نشان می دهد و از ویژگی های مختلف برای ارائه یک روند منحصر به فرد استفاده شده است. او همچنین مدعی است که بازی کاملاً زنده است و تولید به پایان رسیده است و تنها مراحل نهایی بهینه سازی و بهبود باقی مانده است که آن نیز چالش های خود را دارد و در نهایت آخرین تلاش ها برای عرضه بازی در حال انجام است. وی از هواداران خواست تا صبورتر باشند و قول داد در ماه های آینده اخبار رسمی را منتشر کند.

تاریخ انتشار Final Fantasy XVI

شخصیت های جدید فاینال فانتزی 16

علاوه بر تاریخ انتشار Final Fantasy XVI، دو شخصیت جدید نیز معرفی شدند. اولی هوگو کوپکا نام دارد. سرباز توانمند است و به عنوان مشاور اقتصادی عمل می کند. او تأثیر زیادی بر ارتش ها و سیاست های آنها دارد و مرد مهمی است که ارزش پول و قدرت را به خوبی می داند. شخصیت دوم بندیکت هارمن است. او مبارزی سرد و بی رحم است که در شمشیر زدن بسیار مهارت دارد و نبردهای خونین و نفس گیر را به نمایش می گذارد.

اگرچه تاریخ انتشار Final Fantasy 16 دقیقاً اعلام نشده است. اما می دانیم که تابستان 2023 قطعی است و این بازی دیگر به تعویق نخواهد افتاد. تاخیر در Final Fantasy 16 برنامه ریزی اولیه سونی را مختل کرد. گفتنی است این بازی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu