منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 در مراسم جوایز بازی امسال اعلام خواهد شد

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 در مراسم جوایز بازی امسال اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 در مراسم جوایز بازی امسال اعلام خواهد شد

تام هندرسون در میان معتبرترین افشاگران و گزارشگران بازی های ویدیویی در گزارش تاریخ انتشار جدید بازی جزیره مرده 2 و اینکه قرار است این اثر در پایان سال گذشته مجددا وارد شود. شایعات قبلی از معرفی مجدد و اعلام تاریخ انتشار تابستانی خبر می دادند. اما این اتفاق نیفتاد و حالا منابع قبلی نظر خود را تغییر داده اند و می گویند که دنباله بازی Dead Island دوباره در مراسم اهدای جوایز بازی امسال ارائه خواهد شد.

Dead Island 2 به عنوان یک بازی اکشن با عناصر نقش آفرینی، فرآیند تولید بسیار پیچیده ای را پشت سر گذاشت. معرفی شماره دوم در سال 2014 انجام شد و تصمیم بر این شد که بازی در همان سال عرضه شود. پس از آن تاخیرهای متوالی زیاد راه را برای نفس کشیدن هواداران بست و امید هواداران به انتشار بازی عملا صفر شد. استودیو Dambuster پس از مدت ها تولید بازی را از سر گرفته است و به زودی نگاه ویژه ای به بازی جدید خواهیم داشت.

هندرسون می گوید که عرضه Dead Island 2 بدون شک در اواخر سال 2022 انجام می شود و مراسم اهدای جوایز بازی به عنوان بستری برای این کار انتخاب شده است. البته او در مورد محل ارائه بازی چندان مطمئن نیست و ممکن است این اقدام زودتر اتفاق بیفتد. علاوه بر این باید گفت که نسخه جدید بر توانایی همکاری تعاونی و تیمی تمرکز دارد و جلسات مختلفی برای تست بازی در استودیو برگزار شده است. این شغلی است که باید از حالت آفلاین فاصله گرفته و آن را به عناصر گروهی و چند نفره بیاورد.

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2

معرفی دوباره Dead Island 2

همچنین باید گفت که لیست شخصیت ها با اضافه شدن 5 تا 6 نفر جدید پر شده و افراد جدیدی در بازی حضور دارند. افرادی که موفق به لمس بازی شده اند. آنها کیفیت آن را ستودند و گفتند که مشتاقانه منتظر انتشار آن هستند. منابع متعدد می گویند که بازی جدید در مکان های مختلف و در سفر به هالیوود و سانفرانسیسکو اتفاق خواهد افتاد. به نظر می رسد دنیای بازی گسترده تر از جهان باز فعلی است. گزارش جدید نشان می دهد که تولید بازی GTA 6 نیز از سال 2014 آغاز شده است و از این نظر تفاوت چندانی بین این دو اثر وجود ندارد.

در کنفرانس مالی اخیر، Deep Silver اشاره کرد که این بازی سال آینده منتشر خواهد شد. این بدان معناست که Dead Island 2 باید قبل از 31 مارس 2023 منتشر شود. هیچ برنامه ای برای عرضه مجدد بازی اعلام نشده است و باید ببینیم چه نوع تریلر منتشر می شود. توسعه دهندگان بازی Goat Simulator 3 در رویدادی در تابستان امسال، سازندگان بازی Dead Island 2 را مورد تمسخر قرار دادند و ممکن است اواخر امسال پاسخ خود را دریافت کنند.

منبع: GamingBolt