منو سایت

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 به طور رسمی اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 به طور رسمی اعلام شد

سرانجام پس از گذشت هشت سال از معرفی اولیه بازی جزیره مرده 2 وظیفه این کار زامبی محور تعیین شد. دنباله بازی اکشن نقش آفرینی Dead Island در تاریخ 3 فوریه 2023 (14 بهان) برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر خواهد شد. در کنار تاریخ انتشار بازی Dead Island 2، سازنده یک تریلر معرفی مجدد و ویدیوی گیم پلی بازی را منتشر کرد که مورد استقبال طرفداران قرار گرفت.

بازی Dead Island 2 برای اولین بار در سال 2014 معرفی شد و پس از چندین تاخیر و تغییرات استودیویی، انتشار آن در هاله ای از ابهام قرار گرفت. گزارش ها حاکی از آن است که این بازی دوباره در رویدادهای گیمینگ امسال رونمایی خواهد شد و این اتفاق در لحظات پایانی Gamescom 2022 رخ داد. این بازی ابتدا توسط استودیو Spec Ops: The Line تولید شد، سپس توسعه آن به استودیوی Sumo Digital سپرده شد و در نهایت این بازی به استودیو Sumo Digital سپرده شد. Dambuster از استودیو داخلی Deep Silver ساخت بازی را به پایان رساند.

تریلر جدید بازی Dead Island همان حال و هوای بازی اول را دارد و می توانیم زامبی های زیادی را در شهر لس آنجلس ببینیم و شخصیت اصلی با اسلحه خود مغز آنها را روی زمین پراکنده می کند. به نظر می رسد یک ویروس کل شهر و جزئیات داستان را که قبلاً فاش شده بود، گرفته است. درست هستند در نهایت می توانیم شاهد استفاده از اسلحه و کاتانا باشیم و سلاح های متنوعی در بازی وجود خواهد داشت. این ناشر همزمان با اعلام تاریخ انتشار Dead Island 2 از نسخه های مختلف آن نیز رونمایی کرد. نسخه روز اول با قیمت 70 دلار و نسخه ویژه 100 دلار عرضه می شود.

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2

گیم پلی بازی Dead Island 2

رسانه های Polygon توانستند بازی را تجربه کنند و فکر می کنند این بازی ادامه نسخه اول است و اثری است که چندان مناسب سال 2022 نیست و در واقع بازی می توانست در سال 2015 منتشر شود و در نهایت استدلال ارزشش را نداشت شاهد حضور 6 شخصیت اصلی هستیم و همکاری آنلاین توسط سه نفر دنبال می شود. شخصیت های اصلی در برابر ویروس مصون هستند و هر کدام توانایی ها و درخت مهارت خود را دارند.

مبارزات Dead Island 2 با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد. تمرکز بازی کمتر روی مبارزه با اوباش است تا زامبی ها و در عوض گیم پلی بازی کمی دشوارتر است. بازی از قسمت های واقعی شهر لس آنجلس استفاده می کند و مکان های واقعی را می بینیم. منتقد Polygon می گوید که این بازی با فضای سرگرم کننده و گسترده Dying Light 2 فاصله زیادی دارد. اما کاوش در دنیای او همچنان جذاب است. همانطور که در ابتدا خواندید، تاریخ انتشار Dead Island 2 14 فوریه 1401 اعلام شده است.

تاریخ انتشار بازی Dead Island 2 به طور رسمی اعلام شد

تریلر گیم پلی بازی Dead Island 2 منتشر شد [گیمزکام 2022]

منبع: IGN