منو سایت

تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 اعلام شد

در نهایت در رویداد Call of Duty: بعدی شب گذشته اکتیویژن رسما از بازی Call of Duty: Warzone 2 به همراه جزئیاتی از حالت های مختلف بازی رونمایی کرد. Infinity Ward تایید کرده است که Warzone 2 به صورت رایگان در تاریخ 16 نوامبر، دو هفته پس از انتشار Modern Warfare II با یک نقشه کاملا جدید منتشر خواهد شد. در ادامه به جزئیات منتشر شده این نسخه خواهیم پرداخت.

در جریان این رویداد، Infinity Ward تایید کرد که Warzone 2 در 16 نوامبر در کنار محتوای فصل اول Modern Warfare II با موتور گرافیکی یکسان برای هر دو عرضه خواهد شد. این نحوه انتشار بازی درست مانند نسخه اول بازی Warzone در سال 2020 است که به همراه Modern Warfare 2019 منتشر شد و توانست عنوان محبوب و جذاب بتل رویال را معرفی کند.

لحظه قابل توجه و بحث برانگیز در تاریخ Duty Warzone 2 اضافه شدن حالت دوربین سوم شخص است که برای این نسخه یک اتفاق کاملا جدید است و این ویژگی توسط سازندگان تایید شده است. در صورتی که در نسخه قبلی بازیکنان تنها زمانی می توانستند دوربین سوم شخص را زمانی که چترهایشان باز بود تجربه کنند تا بتوانند محیط و نقشه بازی را ببینند.

تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2

جزئیات گیم پلی Warzone 2

در حالی که فرض کلی بازی Call of Duty: Warzone 2 مشابه نسخه اول است، با انتشار بازی شاهد تغییرات بزرگی در این نسخه خواهیم بود. می توان به نقشه جدید و بزرگ صحرای المزره اشاره کرد که یکی از بزرگترین مناطق جنگی است که تا به حال دیده شده است و خود این نقشه شامل چندین منطقه مختلف است. بازیکنان می توانند در بیابان ها و شهرهای بزرگ بجنگند و در مناطق آبی شنا کنند.

در بازی Call of Duty Warzone 2 شاهد بهینه سازی سیستم گولاگ در بازی خواهیم بود، اما این بار دیگر لازم نیست به تنهایی بجنگید، این بار گولاگ مبارزات تیمی خواهد داشت و بازیکنان را جمع آوری می کند تا شانس دیگری برای پیوستن به مبارزات به دست آورید. همچنین اضافه شدن یک حالت sandbox جدید به نام DMZ بخشی است که در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس نیست و در واقع عناوینی مانند فرار از تارکوف و Hunt: Showdown از این حالت استفاده کنید.

لازم به ذکر است، نسخه بتا جنگ مدرن 2 این بازی فردا بر روی پلی استیشن و یک هفته بعد در 22 سپتامبر برای رایانه های شخصی عرضه می شود. همچنین بازی کنید Call of Duty: Warzone 2 این بازی به صورت رایگان در تاریخ 16 نوامبر برای پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری X/S، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (از طریق Battle.net و Steam) منتشر خواهد شد.

منبع: PCgamer