منو سایت

تاریخ انتشار بازی نقش آفرینی Citizen Sleeper اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی نقش آفرینی Citizen Sleeper اعلام شد

بر اساس اطلاعات رسمی، شهروند در خواب این بازی در تاریخ 5 می (15 اردیبهشت) برای کنسول های بازی Xbox، Switch و PC با قیمت 20 دلار منتشر خواهد شد. شرکت Fellow Traveler که مسئولیت انتشار بازی را بر عهده دارد؛ به طور رسمی اضافه شدن یک بازی نقش آفرینی جدید را در هنگام انتشار در سرویس Xbox GamePas تایید کرد.

طبق آخرین اخبار بازی، Citizen Sleeper اثری متفاوت از دیگر عناوین نقش آفرینی است که در دنیای بین سیاره ای و سیستم اقتصادی سرمایه داری در حال توسعه هستند. بازی جدید توسط توسعه دهندگان Other Waters ساخته شده است و داستان یک ایستگاه فضایی ویران شده را روایت می کند که هزاران نفر را در خود جای داده است که از جامعه سرمایه داری بین سیاره ای فرار کرده اند و می خواهند زندگی آزاد داشته باشند.

شما به عنوان یک ذهن هوشیار دیجیتالی در یک بدن مصنوعی که در اصل توسط یک شرکت بزرگ ساخته شده است، کار می کنید. وقتی از این شرکت فرار می کنید، مقامات به دنبال شما می گردند و دستگیری شما در اولویت است. دنیای بازی با طراحی خاصی ساخته شده است که مملو از مکان های عجیب و آینده نگر است که در عین حال با دیدی منفی و انتقادی به آینده انسان ها می نگرد. بازیکن باید با شخصیت های دیگر تعامل داشته باشد و آیتم های مورد نیاز برای زنده ماندن را پیدا کند.

زمان انتشار سیتیزن اسلیپر

گیم پلی در Citizen Sleeper

یکی از کارکردهای Citizen Sleeper کسب درآمد برای کارهای خصوصی است و در واقع شما در دنیایی دور از زمین نقش یک برنده جایزه را بازی می کنید. این دنیا پر از رازهای پنهانی است که کشف آنها به فعالیت های شما بستگی دارد. برای زنده ماندن با شخصیت های مختلفی که هر کدام حرفه خاصی را آموخته اند ارتباط برقرار کنید و می توانید با یکی از آنها کمک بگیرید.

نکته جالب در مورد تاریخچه و فضای بازی این است که شخصیت اصلی محصول یک سیستم مزاحم در دنیایی است که توسط بشریت اشغال شده است. شما باید از این فضای آزار دهنده خارج شوید و راه خود را پیدا کنید و در نهایت ایده های جدیدی مانند آزادی و فردیت را در این دنیای علمی تخیلی امتحان کنید. روند بازی به این صورت است که در هر چرخه شما تاس می اندازید و بدین ترتیب اقدامات جدیدی تعریف می شود و می توانید ایستگاه فضایی را با آن کامل کنید.

ابزارها و گزینه های مختلفی تعریف شده است که در حین ادامه بازی Citizen Sleeper دریافت خواهید کرد. طبق گفته استودیو و ناشر، تاریخ انتشار Citizen Sleeper در 5 می، 15 می خواهد بود. گفتنی است این بازی برای پلی استیشن منتشر نخواهد شد و در روز انتشار در اختیار کاربران بازی قرار خواهد گرفت.

منبع: Gematsu