منو سایت

تاریخ انتشار بازی بی خانمان مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی بی خانمان مشخص شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تاریخ انتشار بازی Stray که به صورت رسمی اعلام نشده است، با اطلاعات وارد شده در پایگاه داده پلی استیشن مشخص شده است.

Stray یکی از آثاری است که در قالب رویداد Future of Gaming ارائه شد و توانست نظر بسیاری از کاربران پلتفرم پلی استیشن را به خود جلب کند. این محصول از BlueTwelve Studios و Annapurna Interactive شما را در قالب یک گربه قرار می دهد که باید دنیایی را که ربات ها در آن زندگی می کنند کشف کند و به خانواده خود بازگردد. برای رسیدن به این هدف باید از پازل های مختلفی مانند حرکت دادن موانع و عبور از سکوهای مختلف عبور کنید. پهپادی به نام B12 با انجام کارهایی مانند ترجمه گفتار ربات و ذخیره اقلام به بازیکنان کمک می کند تا به خانه برسند. دنیای استر چندان امن نیست و دشمنانی مانند زورک ها به شما حمله خواهند کرد.

Stray در ابتدا برای اکران در اوایل سال 2022 برنامه ریزی شده بود. اما Annapurna Interactive انتشار این اثر را برای مدت نامعلومی از اواسط سال جاری به تعویق انداخته است. اخباری مبنی بر عرضه این بازی در آینده نزدیک وجود دارد. بر اساس این گزارش ها، پایگاه داده پلی استیشن به عرضه بازی در ماه جولای اشاره کرده است. اگر این درست باشد، می‌توان انتظار داشت Stray یکی از آثار رویداد جدید State of Play باشد. این رویداد ساعت 2:30 بامداد 13 خرداد به وقت تهران برگزار می شود. این رویداد توسط یک بازی 30 دقیقه ای توسط شرکای کریسپی سونی برگزار می شود. پیش از این اعلام شده بود که Street Fighter 6 ممکن است در این رویداد شرکت کند.

تاریخ انتشار بازی Stray Esther

بازی بی خانمان شما را به شکل یک گربه در می آورد

بر اساس پایگاه داده پلی استیشن، این بازی ساعت 8 صبح روز 18 جولای به وقت اقیانوس آرام منتشر خواهد شد. این تاریخ در ایران مصادف است با ساعت 19:30 روز 7 تیر. تاریخ در پایگاه داده پلی استیشن نامشخص است و همانطور که اندازه بازی پلی استیشن نشان می دهد، ممکن است زمان و تاریخ فقط برای پر کردن قسمت مربوطه انتخاب شده باشد.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار Stray چیست؟ این شغل یکی از بازی هایی است که انتظار دارید؟ به نظر شما شرایط متفاوت بازی استر باعث می شود مخاطب آن را امتحان کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: پلی استیشن لایف استایل