منو سایت

تاریخ انتشار بازی بی خانمان اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی بی خانمان اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو BlueTwelve و Annapurna Interactive، سازنده و ناشر بازی، به ترتیب تاریخ انتشار بازی Stray را اعلام کردند. لذا علاقه مندان به اثر مذکور می توانند تا پایان ماه آینده این بازی را بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 امتحان کنند.

یکی از آثار رویداد جدید State of Play که صبح امروز پخش شد، Stray است. این نسخه کنسول که انحصاری پلتفرم پلی استیشن است، بازیکنان را به شکل یک گربه در شهری با فضای سایبرپانک قرار می دهد. این گربه از خانواده اش جدا شده و برای بازگشت به خانه باید محیط های مختلفی را پشت سر بگذارد و با روباتی به نام B12 پازل های مختلفی را حل کند.

علاوه بر نمایش تریلر جدیدی از بازی Esther در جریان رویداد State of Play، سازنده و ناشر این اثر، BlueTwelve Studios و Annapurna Interactive، این بازی را در تاریخ 19 جولای (28 ژوئیه) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی معرفی کردند. منتشر خواهد شد. همچنین مشخص شد که بازی Stray در روز عرضه در سطوح Extra و Premium سرویس پلی استیشن پلاس در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.

تاریخ انتشار بازی Stray Esther

روند خلق Stray هفت سال طول کشید

سوان مارتین راگت، خالق BlueTwelve، در پستی در وبلاگ پلی استیشن، روند هفت ساله ساخت Stray و چالش های ایجاد یک گربه باورپذیر را شرح می دهد. او گفت: «تلاش برای کنترل یک گربه، چه در زندگی واقعی و چه هنگام ساخت یک بازی ویدیویی، کار آسانی نیست.

سوان مارتین راگت می‌گوید: «ما از ابتدا می‌دانستیم که کنترل‌ها و انیمیشن‌های دقیق قهرمان داستان برای انتقال صحیح رفتار و حرکت ضروری است. به همین دلیل است که میکو، انیماتور گربه، این چالش را در پیش گرفت و زمان زیادی را صرف جستجوی عکس ها و فیلم های گربه ها کرد. در این روند به نتایج بسیار خوب و در عین حال شگفت انگیزی دست یافتیم. ما متوجه شدیم که کل اینترنت در درجه اول برای میزبانی تصاویر و ویدیوهای گربه ها اختراع شده است. این به ما منابع بسیار خوبی برای استفاده به عنوان مرجع داده است.»

بدون شک ساخت اثری روی گربه ها بدون حضور آنها در استودیو امکان پذیر نیست. حدود 80 درصد از اعضای استودیو BlueTwelve از گربه ها در خانه نگهداری می کنند. حتی دو گربه به نام‌های اسکار و ژوئن در ساختمان استودیوی استری زندگی می‌کنند. بازی Esther در جریان معرفی پلی استیشن 5 ارائه شد، این اثر در ابتدا قرار بود سال گذشته منتشر شود اما سازندگان انتشار آن را به امسال موکول کردند.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار Stray چیست؟ آیا این کار توجه شما را جلب کرد؟ به نظر شما بازی استر چقدر موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN