تاریخ انتشار آپدیت گرافیکی Assassin's Creed Origins اعلام شد

تاریخ انتشار آپدیت گرافیکی Assassin’s Creed Origins اعلام شد

یوبی سافت تاریخ انتشار آپدیت Assassin’s Creed Origins را برای کنسول های نسل نهم اعلام کرد. ارتقاء گرافیک بازی Assassin’s Creed Origins به بازیکنان این امکان را می دهد تا ماجراجویی در مصر باستان را با سرعت 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند. این آپدیت جدید قرار است در تاریخ 2 ژوئن (12 ژوئن) برای کنسول های پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر شود.

یوبی سافت در آگوست گذشته از ارتقاء گرافیکی Assassins Creed Odyssey برای کنسول های جدید رونمایی کرد. این آپدیت با استقبال بازیکنان روبرو شد و تجربه این افکت اکشن ماجرایی را آسان کرد. فردا پنجشنبه برای بازی قدیمی تر و فرصت تجربه این اتفاق می افتد منشا بازی Assassin’s Creed با سرعت 60 فریم در ثانیه موجود است. این بازی همچنین به زودی بر روی سرویس Xbox Game عرضه خواهد شد و می توانید آن را از 7 ژوئن دانلود کنید.

صفحه توییتر Assassin’s Creed با انتشار پیام جدیدی مبنی بر اینکه آپدیت بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ 2 ژوئن منتشر خواهد شد. این آپدیت باید امکان تجربه بازی در 60 فریم و همچنین بهبود جلوه های بصری بازی را فراهم کند. کاربران نهایی گیم پلی می توانند بسته جداگانه ای از لوازم جانبی را دریافت کنند که شامل یک مرحله جدید و همچنین لباس های جدید و چندین سلاح افسانه ای است. این بسته افزودنی می تواند شروع خوبی برای بازیکنان جدید باشد.

به روز رسانی گرافیکی Assassin’s Creed Origins

یوبی سافت پس از انتشار Assassin’s Creed و Vallala تصمیم گرفت تغییرات اساسی در این مجموعه ایجاد کند. بازی جدید Assassins Creed عنوانی سرویس محور خواهد بود و مراحل عرضه بازی های آفلاین به پایان خواهد رسید. در همین حال، گزارش هایی از بازی جدیدی در Assassin’s Creed با رمز Rift منتشر شده است. این بازی حجم کمتری دارد و همچنین با تاکید بر شخصیت باسیم ساخته خواهد شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، بازی جدید سری خواهد بود و به ریشه های این سری می چسبد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اکثر بازی های مهم اخیراً برای نسل نهم ارتقاء گرافیکی دریافت کرده اند و عملاً بازی را با استانداردهای جدیدی ساده کرده اند. برای مثال Assassin’s Creed Origins از ویژگی Xbox Quick Resume پشتیبانی خواهد کرد، بنابراین امکان بازگشت به بازی بدون مقداردهی اولیه فعال خواهد شد.

به گفته یوبی سافت، آپدیت جدید در دوازدهم خرداد منتشر خواهد شد.

منبع: VGC