منو سایت

تاریخچه پروتکل کالیستو در جهان پابجی آشکار نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخچه پروتکل کالیستو در جهان پابجی آشکار نمی شود

بازی ترسناک Callisto Protocol از Striking Distance Studios دیگر به دنیا متصل نیست پابجی در عوض در فضای دیگری برگزار نمی شود و خواهد بود. استودیو Striking Distance زمانی که در The Game Awards 2020 پروتکل Callisto را معرفی کرد بسیار مشتاق بود. این شرکت با اعلام اینکه این بازی به دنیای PUBG: Battleground متصل خواهد شد همه طرفداران را شگفت زده کرد.

به گزارش پارسی گیم، داستان سرایی بازی جدید در دنیای پابجی طرفداران را سردرگم کرده است، چرا که بازی پابجی نه جهانی دارد و نه سابقه شخصی. پس از اعلام توسعه Callisto Protocol، Krafton پس‌زمینه PubJie را در وب‌سایت و تریلرهای بازی منتشر کرد. جز در این موارد، بازی پابجی هیچ شخصیت و محتوای خاصی ندارد.

به گفته کارگردان پروتکل کالیستوگلن اسکافیلد دیگر نیازی ندارد بازی خود را با محتوای PubJie تطبیق دهد. با پیشرفت بازی، تاریخچه آن کاملاً مستقل از پابجی است. با این حال، اعلام شد که همچنان در پروتکل Callisto ارجاعاتی به PubJie وجود خواهد داشت. از آنجایی که اسکافیلد سابقه همکاری در سری بازی های Dead Space را دارد، توانایی او در ساخت بازی های ترسناک علمی تخیلی خارق العاده تضمین شده است. حالا که او می تواند بدون محدودیت به این بازی ادامه دهد، قطعا محصول نهایی نتیجه بهتری خواهد داشت.

تاریخچه پروتکل Callisto

تاریخچه پروتکل Callisto

اسکافیلد در توییتر خود نوشت: بازی Callisto Protocol تاریخ و دنیای مستقل خود را دارد. این بازی دیگر در دنیای پابجی رخ نخواهد داد. در ابتدا در جدول زمانی پابجی قرار داشت، اما در نهایت به یک داستان کاملاً مجزا تبدیل شد. PubJie فوق‌العاده است و ما هنوز سورپرایزهای کوچکی برای طرفداران داریم. اما Callisto Protocal محتوا، تاریخ و دنیای منحصر به فرد خود را دارد.

بازی Callisto Protocol در یکی از قمرهای مشتری اتفاق می افتد. ما به عنوان Jacob Lee با صداپیشگی جاش دوهامل وارد بازی می شویم. او در زندان مستعمره مشتری، آهن سیاه بازداشت شد. دقیقاً مشخص نیست که چگونه در این زندان قرار گرفتیم، اما به نظر می رسد رئیس زندان یک حمله بیگانگان را سازماندهی کرده است. این موجودات کیهانی به نکرومورف ها شک زیادی دارند و با انتقال اندام های داخلی به دهان قربانیان خود را آلوده می کنند.

بازی‌های Dead Space تجربه‌ای بی‌نظیر را برای طرفداران به ارمغان آوردند و حالا باید دید که Callisto Protocal امسال چه تعداد نقد مثبت منتشر می‌کند.

منبع: playstationlifestyle