منو سایت

تاریخچه اصلی Starfield حدود 30 تا 40 ساعت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاریخچه اصلی Starfield حدود 30 تا 40 ساعت است

تاد هاوارد در مصاحبه اخیر در مورد این داستان بازی استارفیلد صحبت از اینکه کدام بازی حدود 20 درصد از عناوین قبلی Bethesda مانند Skyrum و Fallout 4 بزرگتر است. به گفته مدیر استودیو Bethesda، تاریخچه Starfield بین 30 تا 40 ساعت است. اما این بازی پر از محتویات جانبی و مراحل فرعی است که آن را به طولانی ترین بازی Bethesda تبدیل کرده است.

تاد هاوارد اطلاعات جدیدی از گستره بازی Starfield منتشر کرده است. او گفت که بازی تقریباً یک پنجم بزرگتر از Alder Scrolls Skyrim و Fallout 4 است: «کمی طولانی‌تر است و می‌توانیم دوباره آن را تغییر دهیم. صحنه های بیشتری وجود دارد و احتمالا 20 درصد بزرگتر از عناوین قبلی خواهد بود.

تاریخچه اصلی Starfield حدود 30 تا 40 ساعت است

تریلر بازی Starfield در رویداد Xbox منتشر شد

داستان بازی Starfield

تاد هاوارد در ادامه به شرح طول Starfield پرداخت. او افزود: «اگر بازیکنان بسیاری از محتوای جانبی را نادیده بگیرند، داستان اصلی حدود 30 یا حدود 40 ساعت طول می کشد. بازی استارفیلد در رویداد مایکروسافت به نمایش درآمد و در نهایت شاهد دنیای وسیع استارفیلد بودیم. این ویدئو با واکنش های متفاوتی روبرو شد و طرفداران را شگفت زده کرد. به گفته هاوارد، هزار سیاره برای کاوش در استارفیلد وجود دارد و محتوای بازی مدام در حال افزایش است. او درباره محتوای اضافه شده بازی گفت:

تاد هاوارداینگونه به آسمان نگاه می کنید، می بینید که دنباله دارهای زیادی در فضا وجود دارد و این یکی از قسمت هایی است که ما در طراحی به آن فکر کرده ایم. ما تعجب کردیم که چه چیزی در مورد دنباله دار جالب است؟ باید بگویم که می توانید روی آنها فرود بیایید و از منابع آنها استفاده کنید و ده دقیقه بعد به سیاره دیگری بروید که مثلاً محتوای متفاوتی دارد.

وقتی در این مورد صحبت می کنم باید خیلی مراقب باشم. قسمت جالب داستان این است که بازی از شما می پرسد که آیا می خواهید به این سیاره عجیب بروید و در آنجا پایگاهی بسازید، در آنجا زندگی کنید و غروب خورشید را تماشا کنید. چون سیارات این سیاره را دوست دارید؟ اگر چنین است، به بازی بروید که ما عاشق این چیزها هستیم.

داستان بازی Starfield

داستان بازی Starfield برای یافتن پاسخ آینده بشریت در کهکشان های دور است. در همین حال، ارتباط نزدیکی با موجودات کیهانی برقرار می شود. اما نکته مهم این است که بازی به واقعیت نزدیک است و وارد بعد خارق العاده نخواهیم شد. Bethesda رسما عرضه این بازی را در سال 2023 برای سری Xbox و PC با نمایش جدید Starfield تایید کرد. تاد هاوارد در مصاحبه ای با IGN از ساخت Fallout 5 خبر داد.

منبع: VGC