منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • تاخیر در واقع یک بار مقصر است، زیرا مسابقات League Of Legends دوباره پخش خواهند شد

تاخیر در واقع یک بار مقصر است، زیرا مسابقات League Of Legends دوباره پخش خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
تاخیر در واقع یک بار مقصر است، زیرا مسابقات League Of Legends دوباره پخش خواهند شد

تاخیر در واقع یک بار مقصر است، زیرا مسابقات League Of Legends دوباره پخش خواهند شد

بخش ورزش‌های الکترونیکی Riot Games بیانیه‌ای صادر کرد که در آن اختلاف تأخیر بین محل برگزاری بوسان و مکان دوردست تیم RNG در طول رقابت‌های دعوت میان‌فصل League of Legends تأیید شد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: «ما پس از روز سوم متوجه شدیم که اختلافی در تأخیر ثبت شده در ثبت بازی برای همه مسابقات، در مقایسه با آنچه در رویداد در بوسان تجربه شد، وجود دارد.

Сега свири: League of Legends – Zeri Champion Gameplay Spotlight

Това означава, че отборите, играещи в Пусан, са играли на по-висок пинг, докато RNG отборът – който се състезава дистанционно в Китай – е играл с по-нисък пинг. Тъй като това постави RNG в предимство, сега RNG ще трябва да преиграе три мача. RNG преди това спечели три от три мача, но тези резултати вече ще бъдат анулирани.

RNG се състезава дистанционно в Китай тази година поради ограниченията на Covid в Шанхай. Главният треньор на RNG Кен Джу (Zhu Kai) се обърна към Weibo, за да напише много дълго изявление, коментирайки въпроса. „Първата ми реакция беше, че не разбрах [the decision]. در طول 10 سال کارم هرگز با چنین شرایطی مواجه نشده ام. بازیکنان و مدیریت نیز سردرگم هستند.

واضح است که جو از این وضعیت چندان راضی نیست. او به صراحت اعلام می کند که تیم و او به تصمیم مسابقات احترام خواهند گذاشت و با قوانین MSI همکاری خواهند کرد. اما او همچنین افزود: اگر مشکل تاخیر در روز اول مسابقه کشف می شد، کاملا متوجه می شدم. اما اینکه مسابقه سه روز طول کشید تا مشکل تاخیر مشخص شد و علاوه بر آن از ما خواستند که دوباره مسابقات خود را انجام دهیم، آیا این غیرقابل بخشش نیست؟ اما این واقعیت شرایط است و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که بپذیریم و همکاری کنیم.»

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.