منو سایت

بیش از 23 میلیون نسخه از God of War فروخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بیش از 23 میلیون نسخه از God of War فروخته شده است

طبق آخرین اخبار بازی، از زمان عرضه هشتمین بازی اصلی از سری God of War یعنی God of War در سال 2018، بیش از 23 میلیون نسخه بر روی پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی فروخته شده است.

God of War Ragnarok موردانتظارترین اثر سال تا چند روز دیگر اکران می شود و انتظار طولانی طرفداران سری God of War به پایان می رسد. اما این باعث نمی شود که اثر قبلی سری مذکور یعنی بازی God of War را فراموش کنیم. بلکه این اثر همچنان برنده دستاوردهای مختلف و متعدد است. سونی اخیرا یکی از این دستاوردها را معرفی کرده است.

در قالب گزارش مالی اخیر سونی، مشخص شد که فروش بازی God of War از زمان عرضه آن در سال 2018 تاکنون بیش از 23 میلیون نسخه بوده است. بدیهی است که بخش زیادی از فروش اثر مذکور به نسخه پلی استیشن 4 آن تعلق دارد، اما نسخه پی سی که اوایل امسال در دسترس قرار گرفت، توانست بازیکنان زیادی را به خود جذب کند و فروش قابل توجهی را تجربه کند.

بازی God of War رو میفروشم

God of War Ragnarok جدیدترین اثر بر اساس اساطیر نورس است

تا آگوست 2021، 19.5 میلیون نسخه از God of War فروخته شد. یعنی در یک سال گذشته فروش بازی God of War بیش از سه میلیون نسخه بوده است. بر این اساس می توان نتیجه گرفت که اثر مذکور همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده و نسخه های آن با نرخ ثابت توسط بازیکنان خریداری می شود.

سونی امیدوار است که God of War Ragnarok بتواند موفقیت God of War را تکرار کند. این اثر که آخرین حضور کریتوس در اساطیر اسکاندیناوی است، در تاریخ 9 نوامبر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نقدهای این اثر به زودی منتشر می شود و می توانید از رسانه های مختلف با آن آشنا شوید.

نظر شما در مورد فروش بازی God of War چیست؟ آیا شما هم جزو خریداران و طرفداران این اثر هستید؟ به نظر شما بازی God of War Ragnarok چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt