منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به گفته تهیه کننده، بازی Final Fantasy 16 وارد “نهایی” توسعه خود شده است

به گفته تهیه کننده، بازی Final Fantasy 16 وارد “نهایی” توسعه خود شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به گفته تهیه کننده، بازی Final Fantasy 16 وارد "نهایی" توسعه خود شده است

به گفته تهیه کننده، بازی Final Fantasy 16 وارد "نهایی" توسعه خود شده است

به نظر می رسد Final Fantasy XVI در آخرین نقطه عطف چرخه توسعه خود قرار دارد، زیرا مصاحبه جدیدی با تهیه کننده Naoki Yoshida برخی به روز رسانی های جدید را برای Square Enix RPG آینده ارائه کرده است.

توسط یک کاربر توییتر به صورت آنلاین مشاهده شد alberich_ff14 و با ترجمه سایت آر پی جی، نظرات یوشیدا از مجله رسمی Uniqlo قبل از عرضه این برند روی چند تی شرت فاینال فانتزی بود.

در حال پخش: تریلر Final Fantasy XVI – Awakening ویترین PS5

یوشیدا گفت: ما اکنون در مراحل پایانی توسعه بازی جدید FF16 هستیم. «برخلاف یک بازی آنلاین که چندین بازیکن در آن حضور دارد، FF16 بر روی یک فرد تمرکز می کند، بنابراین وضعیت غوطه ور شدن در داستان متفاوت خواهد بود. من احساس می کنم که داستان بسیار عمیق خواهد بود.”

به گفته سازنده، این امید وجود دارد که این Final Fantasy خاص برای طرفداران قدیمی این سری که در طول سال ها با بازی های مختلف بزرگ شده اند، جذاب باشد. یوشیدا پیشتر گفته بود که رونمایی بزرگ بعدی بازی در بهار سال 2022 خواهد بود و به دلیل پیچیدگی‌های پیرامون COVID-19، ساخت Final Fantasy XVI تقریباً نیم سال به تعویق افتاده است.

در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد فاینال فانتزی شانزدهم وجود دارد، اما نام سه شخصیت او – کلایو، جاشوا و جیل – تایید شده است و اسکوئر انیکس نیز این ورودی در سری اصلی را بیشتر اکشن توصیف کرده است.

اگرچه او در نمایشگاه توکیو گیمز در ماه سپتامبر شرکت نکرد، اما تایید شد که داستان بازی به پایان رسیده و صداهای انگلیسی تقریباً آماده هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.