به گفته آمازون، به‌روزرسانی Lost Ark در ماه ژوئن شامل لوازم آرایشی و بهداشتی نمی‌شود

به گفته آمازون، به‌روزرسانی Lost Ark در ماه ژوئن شامل لوازم آرایشی و بهداشتی نمی‌شود

به گفته آمازون، به‌روزرسانی Lost Ark در ماه ژوئن شامل لوازم آرایشی و بهداشتی نمی‌شود

به‌روزرسانی بزرگ بعدی Lost Ark در افق است، اما زمانی که در 30 ژوئن برسد، ویژگی قبلی وعده داده شده – Yoz’s Jar را در بر نخواهد داشت.

در یک پست وبلاگ جدید که ویژگی‌های ارائه شده به MMO رایگان در به‌روزرسانی Wrath of the Covetous Legion را مشخص می‌کند، ناشر غربی Lost Ark Amazon می‌گوید که سیستم آرایشی Yoz’s Jar که در نقشه راه اخیر بازی توضیح داده شده است، طبق برنامه‌ریزی اولیه در به‌روزرسانی آتی گنجانده نمی‌شود.

برای تماشای ویدیوها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می‌خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه‌های شما به خاطر بسپاریم؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای دیدن این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Lost Ark: اودیسه شما ادامه دارد

کوزه یک سیستم آرایشی جدید را در Lost Ark معرفی می‌کند، و در حالی که اساساً فقط برای اهداف مد بود، پوسته‌های حماسی و افسانه‌ای به‌دست‌آمده از Yoz’s Jar، بسته به نادر بودن، 1% یا 2% افزایش قدرت حمله را ارائه می‌کردند. لوازم آرایشی Yoz’s Jar را می‌توان از فروشگاه درون‌بازی از طریق Royal Crystals تهیه کرد. سپس پوسته ها را می توان از بازیکنی به بازیکن دیگر در بازار فروخت. بازیکنان می‌توانند ارزهای ممتاز مانند طلا را با پول‌هایی مانند رویال کریستال‌ها از طریق سیستم تبادل درون بازی مبادله کنند. بنابراین، از نظر فنی برای بازیکنان امکان خرید لوازم آرایشی Yoz’s Jar بدون نیاز به هزینه واقعی وجود دارد.

با این حال، آمازون اذعان می‌کند که اگرچه از نظر تئوری امکان‌پذیر است، اما واقعیت این است که قیمتی که اقلام از بازیکنی به بازیکن دیگر به بازار می‌آورند یا مقدار طلای مورد نیاز برای مبادله با کریستال‌ها بسیار فراتر از دسترس اکثر بازیکنان است. آمازون با استناد به بازخورد بازیکنان در مورد نگرانی ها مبنی بر اینکه لوازم آرایشی به دلیل افزایش آماری که ارائه می دهند، یک “سودآور” در نظر گرفته شود، تصمیم گرفته است این ویژگی را از به روز رسانی آینده حذف کند.

ما نمی‌خواستیم بازیکنان احساس کنند که پوسته‌هایی که در Yoz’s Jar یافت می‌شوند برای بازی ضروری هستند، به خصوص اگر توسط یک مانع پولی یا ارزی قابل توجه در بازی بسته شده باشند، بنابراین تصمیم گرفتیم که Yoz’s Jar و پوسته‌ها را از Wrath of حذف کنیم. به روز رسانی Covetous Legion.”، آمازون می نویسد. “انعطاف پذیری و انصاف در قبال بازیکنان همیشه نیروی محرکه در مشارکت بین تیم های ما بوده است، زیرا ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان می توانند از بازی Lost Ark همانطور که می خواهند لذت ببرند.”

علاوه بر توضیح در مورد حذف Yoz’s Jar، آمازون برخی از هدایای رایگان درون بازی را که بازیکنان برای جشن رسیدن به‌روزرسانی دریافت خواهند کرد، توضیح داده است. بازیکنان می توانند از بین انواع مواد ارتقاء یافته و جعبه Mokoko Skin یکی را انتخاب کنند.

آمازون پچ یادداشت‌های کاملی را برای به‌روزرسانی Wrath of the Covetous Legion منتشر خواهد کرد که در هفته آینده محتوای داستانی جدید و یک سیاهچال انفرادی جدید را معرفی می‌کند.

بازی Lost Ark یکی از پربازیگرترین بازی‌های Steam از زمان عرضه آن در ماه فوریه بوده است، حتی زمانی که آمازون و توسعه‌دهنده Smilegate RPG تلاش می‌کنند تا با مشکلات موجود در بطری بازی مبارزه کنند. از زمان عرضه، Lost Ark دو کلاس دریافت کرده است که قبلاً در نسخه کره ای این بازی منتشر شده بود. آمازون قول داده است که هر چند ماه یک بار کلاس های اضافی اضافه کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.