منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی Xbox برای آزمایش کنندگان به کاربران امکان می دهد دستاوردهای مخفی را مشاهده کنند

به روز رسانی Xbox برای آزمایش کنندگان به کاربران امکان می دهد دستاوردهای مخفی را مشاهده کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Xbox برای آزمایش کنندگان به کاربران امکان می دهد دستاوردهای مخفی را مشاهده کنند

به روز رسانی Xbox برای آزمایش کنندگان به کاربران امکان می دهد دستاوردهای مخفی را مشاهده کنند

به‌روزرسانی جدید ایکس‌باکس برای آزمایش‌کنندگان اکنون در دسترس است که به کاربران امکان می‌دهد جزئیات دستاوردهای مخفی را فاش کنند، ویژگی که سال‌ها در دسترس کاربران پلی‌استیشن بوده است.

این ویژگی امروز برای اعضای Alpha و Alpha Skip Ahead در برنامه Xbox Insider در دسترس است – یک برنامه رایگان برای همه. می توانید در اینجا ثبت نام کنید. کاربران اکنون می توانند جزئیات دستاوردهای “مخفی” مدیریت را ببینند – این همچنین آنها را در ردیابی دستاوردها نشان می دهد.

ادن ماری از ایکس‌باکس این اخبار و تصاویر را به اشتراک گذاشت که دومین مورد برای جلوگیری از اسپویلر بازی Turnip Boy Commits Tax Evasion اصلاح شد. برد روستی، میزبان ایکس‌باکس اینسایدر، تصویر دیگری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد بازیکنان فقط باید «جزئیات آشکار» را انتخاب کنند تا اطلاعات مربوط به دستاورد مخفی مورد نظر را نشان دهند.

این نوع ویژگی سال هاست که بر روی پلتفرم پلی استیشن موجود است. هنوز فقط برای Xbox Insiders در دسترس است، اما احتمالاً در آینده برای همه کاربران منتشر خواهد شد. با این حال، این تضمینی نیست، زیرا همه ویژگی های Xbox Insider آن را قابل بوت نمی کنند.

در دیگر اخبار ایکس باکس، مایکروسافت اعلام کرد که معرفی بازی های تابستانی ایکس باکس و بتسدا در روز یکشنبه 12 ژوئن برگزار می شود. این رویداد شامل عناوینی از استودیوهای بازی Xbox، Bethesda و “شریک های مایکروسافت در سراسر جهان” خواهد بود.

این یک هفته بزرگ برای ایکس باکس بود، با این پلتفرم رکوردهای فروش جدیدی را ثبت کرد و به مایکروسافت کمک کرد تا رکورد درآمد جدیدی از بازی را ثبت کند که به سال 2001 باز می گردد.