منو سایت

به روز رسانی Resident Evil PS5 / Xbox Series X امروز منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی Resident Evil PS5 / Xbox Series X امروز منتشر می شود

به روز رسانی Resident Evil PS5 / Xbox Series X امروز منتشر می شود

پس از افشای زودهنگام، امروز Capcom رسماً در طی نمایشگاه Capcom اعلام کرد که Resident Evil 2 Remake، Resident Evil 3 Remake و Resident Evil 7 به‌روزرسانی‌های رایگان از نسل فعلی دریافت می‌کنند. بهتر از این، طرفداران نباید منتظر بمانند، زیرا به‌روزرسانی‌ها در حال حاضر منتشر می‌شوند.

با به‌روزرسانی‌ها، بازی‌ها از 4K، نرخ فریم بالاتر، ردیابی پرتو و صدای سه بعدی پشتیبانی می‌کنند. نسخه پلی استیشن از بازخورد لمسی DualShock پشتیبانی می کند. همچنین یک به روز رسانی برای نسخه های PC هر عنوان وجود دارد که ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را اضافه می کند. همانطور که گفته شد، هر کسی که قبلاً بازی‌های PS4 یا Xbox One را داشته باشد، می‌تواند به صورت رایگان در همان خانواده کنسول‌ها ارتقا دهد.

جزئیات بیشتر در مورد پیشرفت‌های جدید را می‌توانید در وبلاگ پلی‌استیشن و در ویدیوی اعلامی بالا مشاهده کنید.

Capcom Showcase همچنین اخباری از تاریخ انتشار Resident Evil: Re: Verse و DLC Resident Evil Village، Shadows of Rose را به همراه داشت. کپکام همچنین از گیم پلی جدید بازی مورد انتظار Resident Evil 4 Remake رونمایی کرد و اطلاعات جدیدی در مورد آن به اشتراک گذاشت.

Capcom Showcase فقط آخرین رویداد بزرگ بازی تابستانی از زمان برگزاری جلسه توجیهی Xbox / Bethesda در 12 ژوئن بود – همه اخبار مهم نمایشگاه را بررسی کنید. ممکن است نینتندو بعدی باشد، زیرا شایعه شده است که این شرکت در تاریخ 29 ژوئن کنفرانس جدیدی از نینتندو دایرکت برگزار خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.