منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.0 نقشه بهبود یافته Livik را اضافه می کند

به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.0 نقشه بهبود یافته Livik را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
به روز رسانی PUBG Mobile نسخه 2.0 نقشه بهبود یافته Livik را اضافه می کند

چهارمین سالگرد PUBG Mobile در حال برگزاری است. مرحله چهارم ادامه می‌یابد، با یک ویدیوی جدید که تأیید می‌کند به‌روزرسانی به روشی که بازیکنان برای سال‌ها می‌خواستند: یک نسخه بهبودیافته از نقشه Livik در به‌روزرسانی نسخه 2.0 ارائه می‌شود که برای ماه می برنامه‌ریزی شده است.

نقشه جدید لیویک – بازسازی میدان اصلی 2×2، که به دلیل مسابقات سریعتر شناخته شده است – شامل چهار منطقه کاملاً جدید است که در اطراف آن پراکنده شده اند. مکان های جدید عبارتند از:

  • میدشتاین – منطقه شهری مملو از خیابان ها و کوچه های باریک، طراحی شده برای دعواهای سریع از نزدیک.

  • بلومستر – منطقه ای که به لطف جاده های طولانی و عریض به بخش های کوچکتر تقسیم شده است، بلومستر اکنون میزبان یک زمین فوتبال در میان مکان های دیگر خود است.

  • مرکز لجستیک – قبل از Timber Timber، مرکز لجستیک یک منطقه بزرگ با پوشش زیادی برای بازیکنانی است که دوست دارند پایین بیایند.

  • کوه یخ – منطقه سرد و برفی با ساختمان های بسیار محدود، کلیسای مرتفع در میان آنها

کارت Livik در نسخه 2.0 اصلاحات اساسی دریافت کرد.
کارت Livik در نسخه 2.0 اصلاحات اساسی دریافت کرد.

به‌روزرسانی نسخه 2.0 همچنین یک سیستم دریافت اضطراری را به کارت‌های Erangel و Miramar اضافه می‌کند که به بازیکنان امکان می‌دهد یک کارت یکباره «از طوفان بدون طوفان خارج شوند» که آنها را به مرکز دایره منتقل می‌کند و همچنین نسخه Arena در نقشه Sanhok.

در نهایت، این ویدئو با نمایش برخی از همکاری‌های تلفن همراه آینده PUBG، از جمله گروه پاپ کره‌ای Blackpink، شرکت بزرگ بریتانیایی Teddy Bear و انیمه مورد تحسین Evangelion به پایان رسید.

اگر قصد دارید برای اولین بار در تعطیلات Step 4ward وارد PUBG Mobile شوید، در اینجا نگاهی به هر کارتی که در حال حاضر در بازی موجود است و همچنین به‌روزرسانی نسخه 1.9 فعلی برای شروع می‌پردازیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.